Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március óta szedek fogamzásgát...

Március óta szedek fogamzásgátló tablettát, szinte percre pontosan be szoktam venni, mostanában viszont van, hogy rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne egy tesztet csinálnom, vagy ez valami mástól lehet? Nem kifejezetten hányingerem van, egyszerűen csak van, hogy nem kívánok néhány ételt, és nem érzem magam túl jól.
2013. nov. 4. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hagytál ki tablettát, akkor szerintem nem kell tesztelni sem.
2013. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sűrűn megyek pisilni is, de lehet, sőt biztos, hogy csak felfáztam, meg nem az, hogy van vizelési inger, hanem pisilek is, szóval ez nem hiszem hogy egy terhességi tünetnek betudható, nem hagytam ki soha egyet sem, mindig figyelek rá, nemtudom mi lehet ez :(
2013. nov. 4. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez millió dologtól lehet, nem hiszem, hogy terhes vagy. Én is március óta szedem és szoktam rosszul lenni, szédülök néha, hányingerem van, de még eszembe sem jutott, hogy ez attól lenne, hogy terhes vagyok.
2013. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató, köszi a választ :)
2013. nov. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!