Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha október 31-én volt a...

Ha október 31-én volt a beágyazódás (-os vérzés), akkor kb. mikorra leszek kiírva? Október 6-án volt meg, ehhez fogják számolni, ugye?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A terhesseget az utolso menstruacio elso napjatol szamoljak.
2013. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire biztos vagy benne hogy terhes vagy/leszel?
2013. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az jutott eszembe, ami a másodiknak, csak nem akartam leírni. :D
2013. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok a kérdésre válaszolni??? Nem hiszem el!!!
2013. nov. 4. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha október 31.-én volt beágyazódásos vérzésed, akkor 24.-én lehetett ovulációd, tehát a 19. napon. 28 napra számolja a tankönyv a ciklushosszt, de neked nem a 14. napon volt az ovulációd, ezért most számoljuk úgy, mintha október 10.-én kezdődött volna a ciklusod (így lenne 28 napos). Mindig úgy számolják, hogy a menzesz első napjából kivonnak 3 hónapot és hozzáadnak 7 napot, tehát te elméletileg július 17.-ére lennél kiírva. Azonban mivel nem biztos az ovulációd, ezért a tényleges első ciklusnapodból csinálnák a számolást, ami július 13., de ezt az ultrahang alapján valószínűleg módosítanák, hiszen később volt a peteérés, ezért mindig azzal az 5 nappal kisebb lenne a magzat.


Ez volt idáig az elmélet. Én is nagyon szépen elterveztem, hogy majd ha ebben a hónapban nem jön össze, a következőben biztosan, ez volt lassan másfél éve, baba sajnos még nincs. Nem vagyunk gépek, nem lehet ezt sajnos előre eltervezni. Ha így folytatod, akkor bele fogsz őrülni, ha minden tervezés ellenére mégsem jön! Ennek ellenére kívánom, hogy sikerüljön, szívből drukkolok nektek!

2013. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nem ismersz, se engem, se a szervezetemet!!

Először is, van már gyermekem, nem vagyok beleőrülve.

Endodokit kerestem fel, aki írt fel gyógyszert a pm alulműködésemre, de mivel nődoki is, így minden vizsgálatot elvégzett... Volt 3. napi vérvétel, 11 napon tüszőt nézett, minden tökéletes volt, 21. napi vérvétel, vércukor, inzulin. Mindig is 28 naposak a ciklusaim, nem szokott késni. A szülés óta megérzek minden apró dolgot, így a tüszőrepedést is, ez október 16-án volt, mivel vándorol 1 hétig vagy mi, így sztem rosszul írtad a dolgokat. Szóval nem csak én találom ki ezeket. A beágyazódásos "vérzés" óta semmi menzire utaló jel nincs. Terhességre viszont igen. Ma vettem 1 érzékeny tesztet, holnap "kipróbálom". Viszont volt már vetélésem is, s ha most terhes vagyok, akkor valószínű emelni kell a pajzsmirigyre kapott adagomat, mert nem akarom, hogy vetélés legyen. Tsh-m 7,8 volt, pár hete szedem csak a gyógyszert. S azért tettem fel a kérdést, mert abban a hónapban van a Férjem szülinapja. S poén lenne pont akkor szülni, biztos örülne (amúgy meg utálja a szülinapját és az ajándékot is).

Szóval azt akartam mondani, hogy nem kell ítélkezni.

2013. nov. 4. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha okt. 31.-én volt a beágyazódás, akkor 1 héttel előtte volt az ovuláció, tehát jól írtam. A pajzsmirigy gyógyszertől viszont simán csúszhatott az ovuláció, nekem kb 3 hónapig eltolta pár nappal, amíg nem lett stabil a tsh-m. Én mint írtam, tényleg kívánom, hogy összejöjjön, tudom milyen idegörlő várni és figyelni a jeleket a gyógyszer miatt....
2013. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Idetévedtem, hát leírom mizujs. Végül abban a hónapban nem tapadt meg rendesen, emiatt én saját magam emeltem az euthyrox adagot, amire azt mondta a doki, hogy sok lesz, de mégsem... s már a következő hónapban összejött a béjbi. Most vagyok 38+5 hetes.

Azóta is az emelt adagot szedem és mindig tökéletes a tsh-m. Sajna a férjem szülinapjáról lecsúsztunk, de nem is baj, hisz úgy alakult, hogy azt a nevet választottuk, ami a férjem szülinapján van. Tehát mindenképp lesz "dupla" ünnep. Ezt a nevet már 8 éve kinéztük, akkor még nem tudtk, hogy a férjem szülinapjára esik.

Köszi, hogy elolvastatok, mindenkinek sikeres teherbeesést, szülést.

2014. aug. 6. 22:12
 9/9 A kérdező kommentje:
S azóta 10,5 hós az én gyönyörűségem!
2015. júl. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!