Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes kismamák,...

33 hetes terhes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hatással van rátok a front, milyen a közérzetetek? Tudtok aludni éjszakánként, mekkora a pocitok? Fáj már valamitek, vagy fájdalmas a babó mozgolódása? Féltek a szüléstől, összeállítottátok már a kórházi csomagot? Ha lehet írjátok le azt is, hányadik baba.

Köszi és minden jót Nektek! :)


2013. nov. 4. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 34 hetes vagyok. Éjszakai alvás már egy hónapja nincs. Külső belső méhszáj nyitva. Nagyon sok a gyomorsavam szét égeti már a nyelőcsövem. Nagy a hasam így nehéz már a mozgás.Múlt héten az orvosom mondta mindenképp készítsem össze a csomagokat, mert már nincs mire várni. 3. baba. Minden jót neked is!:)
2013. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32 hetes vagyok és alszok mint a bunda. Pocim közepes méretű köldököm csak most kezd el kijönni. Babó most a front miatt /szerintem/ annyira nem aktív, de ha úgy mozdul kellemetlen tud lenni. Kórházi csomag még lóg a levegőbe...Eddig azt raktam össze amibe hazahozzuk majd. Szüléstől nem félek pedig első baba lesz. Nekem is gyomorsavval van problémám + lábfájdalom. Neked kedves kérdező?
2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az én pocim is közepes (szerintem :). A baba mozgása néha nagyon fáj, gondolom nyújtózkodna, de kicsi a hely. Nagyon sokat csuklik. :)Aludni viszonylag jól tudok, ritkán ébredek arra, hogy fáj oldalt a csípőcsontom. A savam nekem is nagyon sok, én már szinte minden este szódabikarbónás vízzel fekszem, hogy tudjak aludni. Ezen kívül minden rendben, nem keményedek, nem görcsölök, nem fáj semmim. (kopp-kopp)

A csomagom most pakoltam össze, így nyugodtabb vagyok, de remélem még nem kell egy darabig.

Én viszont, akárhogy küzdök ellene, egyre jobban félek a szüléstől.:(

2013. nov. 5. 07:24
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, én is 33 hetes vagyok 3.babával,1 hónapja fekszem,ez eléggé uncsi,dehát ez van.Sokat keményedik a hasam,meglehetősen fájdalmas is.Aludni jól tudok,a gyomorsavam rettenetesen kínzott,de a salvus víz szinte teljesen megoldotta a dolgot.A csomagom félig-meddig van kész.
2013. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!