Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes,...

Veszélyeztetett terhes, fekvésre ítélt kismamák! Kijár hozzátok a védőnő vagy így is Ti mentek el hozzá?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 11:43
 1/5 pancsika88 válasza:
Én veszélyeztetett terhes voltam fekvés felpóckolt láb.... és nekem kellett menni a védőnőhöz sajna ez van ha csak nem jófej a védőnőd :)
2013. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. hétig szigorúan feküdnöm kellett, csak a mosdóba mehettem ki. A védőnő addig kijárt hozzám. Volt kb. háromszor.
2013. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én most lettem fekvésre ítélve, és a védőnőm egyből mondta, hogy akkor ne menjek hozzá, majd Ő eljön mindig.

Akkor ez tényleg csak az Ő jóindulatán múlik?

2013. aug. 14. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, rajta múlik. Az enyém is mindig jött, annak ellenére, hogy én a 28.héttől voltam fekvésre ítélve, az elején is jött. És szuper volt, mert mindenben segített!
2013. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, miért kell feküdni, mert pl. ha nyílik a méhszáj, akkor biztos nem mennék el hozzá, akár kijön, akár nem. Én is veszélyeztetett vagyok, feküdnöm kell, de el tudok hozzá menni, ezt meg is mondtam neki. Ha nem tudnék, akkor az enyém is kijönne :-)
2013. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!