Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvosom, genetikai...

Fogadott orvosom, genetikai uh-ra megyek hozzá a kórházba, magánrendelésen több mint egy hónapja fizettem neki, és legközelebb is csak 1 hónap múlva megyek hozzá. Holnap adjak pénzt a dokinak?

Figyelt kérdés
Az uh-ban minden nap más doki van, ő csak 1 nap van, és magához hívott vissza. Szerintetek adjak neki pénzt most? 21 hetes kismama
2008. júl. 8. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá! Bár nekem a fogadott orvosom a kórházban rendesen megvizsgál, s nem fogad ott el pénzt!
2008. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem vedd elő a pénztárcádat és majd meglátod, hogy ellenkezik-e... Az én dokim volt, hogy elfogadta, de vlt olyan is amikor nem, mondjuk akkor elötte 2 nappal voltam a magánrendelésén és ott fizettem majd 2 napra rá visszahívott a kórházba, hogy újból megvizsgálhasson. Akkor szép lassan elővettem a pénztárcámat és vártam a reakciót.Nem fogadta el! Ez a szülésem elött pár nappal volt.



Dia

2008. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt már így egyszer, hogy 1 hónap volt az uh és a magánrendelés között, akkor adtam neki 5000 Ft-ot, egyáltalán nem ellenkezett! Végül is nem sajnálom tőle, mert akár mi gondom van, mindíg készségesen segít!
2008. júl. 8. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Dia vagyok: ha megteheted akkor szerintem adj neki. Én se sajnáltam, nekem is rengetegszer válaszolt a kérdéseimre akár telefonon is.



Dia

2008. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha adsz neki nem fog ellenkezni. De mivel a kórházba més és a köt genetikai uh-ra nem kell adjál pénzt. Ezt neki kifizeti a tb. Nem kell mégegyszer megfinanszírozni. Így is túl jól keresnek.
2008. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is magánhoz járok,de úgy jártam,hogymikor elkezdtünk járni hozzá nem jelentett problémát aztán nem lett munkahelyem és a végén már két hetente hívott a magánrendelőjébe..32hét után..mondtam neki én ezt nem tudom fizetni,mert nincs munkám.Erre megbeszéltük,hogy a khba menjek.Én ott annyit kérdeztem mivel tartozok-de kb 5perc alatt lerendezett..mondta semmivel,igaz 60ezret kér a szülésért.Második alkalommal nem tudtam még megkérdezni sem úgy jött ki a lépés...úgyhogy sztem ezt kérdezd mivel tartozol s ha mond vvalamit add oda ha nem nem.nekem is jóa dokim de nem szégyenlősködik,te se tedd azt.ezzel a kérdéssel rábízod a kellemetlen részt,ha humánus nem kér pénzt,mert a genetikai uh kötelező,a terhesgondozásból meg 4kötelező szval..te tudod..én hatehetem inkább a babára költöm ezt a pénzt.Így ismire megszülünk közel 150ezret fizetünk ki a dokinak.Úgy gondolom ez a prá alkalom belefér nekik is,ha munkidőben van ráadásul nem is a magán idejében.Én nem féltem őket!39hetes kismama
2008. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!