Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a picikémnek...

Lehet baja a picikémnek fogászati panoráma röntgentől?

Figyelt kérdés
Még nem 100%os,hogy babás vagyok,de 5napja késik-második terhességem lenne.Fogantatás után kb 1-2héttel csináltak egy fogászati röntgent-panoráma,lehet ettől valami baja??Olyanok írjanak akik átestek ezen..
2009. nov. 15. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudtam tavaly júliusban,hogy állapotos vagyok és volt panoráma röntgenem. Semmi baja a babámnak,de szerintem nem is tud egy röntgen olyan komoly bajt csinálni, hogy ártana a babának. Ezek, már modern készülékek.
2009. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)kicsit nyugtatóbb ..-én fogászatban dolgozom-fogtechnikusként,ráadásul a nagybáttyám fogorvos és tavaly ezt a helyzetet ki is kerültük.De bár szeretnénk tesókát,sokszor járok fogászkodni és most csinálni kellett egy röntgent ,,mert drasztikusan hullik a hajam és nem tudom mitől és ezek miatt járok vizsgálatokra.

Ma vagyok 33napos szval késik már vagy 4-5napot ,de tudom ez még semmit nem jelent ,mert mióta szültem már kicsit változott a ciklusom mindenben,de lehet mégis baba van.veszek is a héten tesztet,de egy kicsit most rám jött a para,mert a férjem meg húz,hogy baba lesz,mert fintorgok a szagokra,meg kívánós,meg nem kívánós vagyok stb..szval ezért aggódom,mert nem venném a lelkemre.

Én is úgy tudom,hogy egy két hetes magzatnál-amit még nem is hívnak így de nekem már az,még szinte kapcsolat sincsen ,de azért aggódom.Na mindegy tapasztalatokat kérek még akinek van,hogy megnyugodjak,köszönöm az eddigi választ:)

2009. nov. 15. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno, amikor csináltak panoráma-röntgent, akkor azt mondták (mondtam, hogy tevezzük a babát, és akár lehetek terhes is, bár utólag kiderült, hogy nem voltam akkor még), hogy a mai új gépekkel nem lehet semmi baj.
2009. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 5 hetes 4 napos és 3 hete én is voltam mellkas röntgenen remélem nincs baj mert állítólag így visszaolvasgatva meg böngészgetve az interneten ennyire korán még nem árt a babának mert még csak most kezd kapcsolatba lépni az anya testével a baba!Remélem hogy igaz!
2009. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én most vissza nézegettem az időpontot vagy 4napos volt akkor,tehát még be sem ágyazódott vagy aznap készült..:)
2009. nov. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!