Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen tudtam meg, hogy...

7 hetesen tudtam meg, hogy kisbabám lesz. Dohányoztam:- (Természetesen amióta tudom nem gyújtottam rá. Nagyon aggódom! Lehet baja a picikémnek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem valószínű. Az elején én is cigiztem (és szerintem nagyon sokan mások is). Aztán persze pont úgy letettem, mint te és teljesen egészséges lett a pici. Mostantól viszont ne gyújts rá és nem lesz semmi baj! :) Boldog babavárást! :)
2009. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
23%
Most nagyon durva dolgot kérdezek: nem viseli-e meg jobban az anya szervezetét, így a picit is, ha drasztikusan abbahagyja teljesen a dohányzást, amihez hozzá van szokva minden sejtje?
2009. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Ne aggódj, nem lesz baj, csak most már ne gyújts rá többet.

2. válaszoló elméletét már sokaktól hallottam, szerintem hülyeség. Egy terhes nő ne dohányozzon. Ha meg ideges azért mert nem dohányozhat, akkor ne vállaljon babát.

2009. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!:-)
2009. okt. 6. 10:45
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi semmi baja nem lesz,ha most már nem gyújtasz rá!

40+1 napra született a lánykám,több,mint 4 kilóval.Nem lett koraszülött,nem lett kicsi.Nem ettem vitamint sem,mert a látványától rosszul voltam.6 hónapig szoptattam,két hete hagytuk abba.A cigit még nem kívánom,de félek,hogy újra rágyújtok!

2009. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én is szívtam 5 hétig. + lett a teszt, azóta rá sem nézek! EZt tudom javasolni NEked is! :)
2009. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
10:42 nek írnám nem hülyeség amit a 2. válaszoló írt mert a nőgyógyász ( aki ért a dolgokhoz ) ő mondta hogy ha valaki erősen dohányzik terhesség előtt és elszív napi max 3!!!!!! szálat semmi gondja nem lesz a picinek sőt az hogy teljesen megvonja a nikotint a szervetzettől az néha rosszabb mint a napi 3 szál.....és le lehet pontozni
2009. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Ennyitől nem lesz baja.De ne szívd tovább.Igaz, hogy akkor is egészséges lenne, amikor megszületne, ha végig cigiznél, csak idősebb korára jönnének ki a betegségek rajta.

De még nem késő ne aggódj:)

2009. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem addig nem lett baja, de nagyon jó, hogy most már nem gyújtasz rá.
2009. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. A mindent vagy semmit elve alapján nem marad meg ha baj van.
2009. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!