Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom szerint kb.5-6...

Az orvosom szerint kb.5-6 hetes terhes lehetek, de nem látnak semmit az ultrahangon. Már a frászt hozták rám, hogy valami baj lehet. Vajon mikor mutatja meg magát a picúr? Aggódom, hogy valami baj lehet!

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menzeszed első napja és mikor foganhatott a baba?
2013. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ultrahangoztatni 5-6-hetes állapotosat?!?!
2013. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeptember 21-én volt az utolsó mensim ès október 14 -ei héten foganhatott a baba.
2013. nov. 5. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szeptember 21.-én volt a menzeszed akkor kalkulátor szerint lassan hét hetes vagy, viszont az október 14.-i ovuláció elég későinek tűnik, így ez okozhatja azt, hogy még picike és nem látják. Azért bízakodnék még egy kicsit. Teszted pozitív lett amúgy? Dokid kért vérvizsgálatot esetleg?
2013. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem először 8 hetesen látta a doki az ultrahangon a Babónkat.
2013. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hàrom tesztem is pozitív. A legutolsó hètfő reggeli.
2013. nov. 5. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi a gond az ultrahanggal 5-6 hetesen? Úgy kérdezi a (talán) 2-es, mintha gyilkosság lenne. Általában a nők 6 hetes kor körül mennek uh-ra.


Én 5 hetesen voltam, mind a 3 alkalommal. És közölte a doki, hogy terhes vagyok.



Mi ezzel a gond?

2013. nov. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztosan minden rendben lesz. Itt vagyok Én is először 8 hetesen látta meg csak az orvosom a babát pedig négy héttel előtte is vizsgált hüvelyi ultrahanggal... Gondolom túl kicsi volt még.. Úgy jártam kivizsgálásokra,hogy miért nem jön össze a baba,hogy már terhes voltam a párom még most is emlegeti,hogy neki is feleslegesen kellett mennie :-) Ott lesz Ő és minden rendben lesz Vele.
2013. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A 2-es kommentet èn sem nagyon èrtem. (?)

Bizom benne hogy csak bújócskàzik a picurka ès a jövőheti ultrahangon végre megmutatja magát. Már nagyon jó lenne tudni, hogy mi a helyzet. Addig igyekszem nem idegeskedni, bár elég nehèz lesz.

2013. nov. 6. 09:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen crl már 6mm volt szívhanggal együtt! valószínű te babád később fogant! Drukkolok nektek nagyon! majd írd meg mi volt!
2013. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!