Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma észrevettem hogy a magzat...

Ria0503 kérdése:

Ma észrevettem hogy a magzat kevesebbet mozog es nagyon fáj éget a derkam. Valami baj lehet vagy már a pici készul a világra? 39ht

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy kevesebbet mozog nem probléma, viszont nekem a doki azt mondta ha valami nem szokásosat észlelek inkább menjünk be és megnéznek, mint hogy aztán baj legyen. Én is 39 hetes vagyok. Ha úgy érzed akkor menjetek be a kórházba mert utolsó napokban bármi előfordulhat, jobb ha megnéznek szerintem.
2013. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A derekfajdalmad valoszinuleg a tagulas miatt van, ahogy a csontjaid rakeszulnek a szulesre, szoval szerintem normalis. A baba mozgasat a frontok is befolyasolhathjak. Nekem is szetmegy mar a derekam, majd megorulok, a pici viszont nem nyugszik,sot ket napja olyan aktiv, hogy szenvedek rendesen, raadasul olyan, mintha a hüvelyemben ugralna, borzasztó kellemetlen..de ez a végjáték már remélem:-D

39+5 hkm

2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha alul hatul faj a derekad akkor szerintem ez mar a szules elojelei lesznek. 39 heten ez mar teljesen normalis.
2013. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tegnap délután óta nekem is iszonyatosan fáj a derekam, még hőemelkedésem is volt. Irtam is ki egy kérdést erről.

Nekem a hétvégén a kórházban azt mondták,hogy most bármi fájhat,minden a szülésre való felkészülése a szervezetnek.

38+5hkm

2013. nov. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!