Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől hall a magzat,...

Hányadik héttől hall a magzat, és mikortól ismeri fel az anyja hangját?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A belső zajokat a 18-20. héttől hallja kb. Az anya hangját is. A külső zajokat a 25. héttől. Én így olvastam :-)
2013. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2013. nov. 5. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Huh én már nem tudom hol olvastam nem rég mert mi 16 hetesek vagyunk és mindíg el olvasom hol tart a fejlődésben a picur és a 15. héten azt olvastam hogy halja már a kinti zajokat és hangokat is.
2013. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sajnos! Csak a 25-26. héttől hallja a külső zajokat. :-)
2013. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah és ezt meg is erősítem, mert most vagyok 25 hetes és pár napja vettem észre, hogy mocorogni kezd, ha az apuája beszél hozzá, ha bekapcsolom a tévét, vagy nevet valaki mellettem :-) Előtte ilyen nem volt.
2013. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is 16 hetes vagyok! :)

az anyuci.hu oldalon követem a fejlődését, de a hallásról (még) nem ír. Bár azt tanácsolja, hogy kezdjen el az anya beszélni hozzá, de nem a hallás miatt, hanem a kötődés erősítése miatt.

Te melyik oldalt olvasod?


A 25 hét egyébként teljesen reálisnak tűnik. Főleg, ha a tapasztalat is alátámasztja! :)

2013. nov. 5. 13:47
 7/8 A kérdező kommentje:

Na a piszénpisze oldalon olvastam, hogy az arcsontok által átadott rezgéssel "hall" valamennyire a baba.

Ebben lehet valami, mert a nővérem az egyik fülére süket, de ő is így a csontokkal hall valamennyire.)

2013. nov. 5. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
22hetes vagyok és apa hangjára ha hangosabban beszél már most mocorog. Meg az egyik munkatársaméra ö mindik ordibálva beszél és hasonlo a hangszine a pároméhoz. A munkahelyem elég zajos és az egyik gép hangja fülsiketitö.Ha az megszolal egyböl nyomja ki magát. szoval nem tudom ha másnak 25 akkor ...nemtudom.
2013. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!