Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Csökken e a szexuáli...

Kismamik! Csökken e a szexuális vágyatok a nyolcadik hónap tájékán?

Figyelt kérdés
Most léptem a 33-ik hétbe és hát furcsa dolgokat észlelek magamon. Eddig naponta többször is kívántam (és megkaptam) a férjem, most meg mintha kicseréltek volna. Nincs rá kedvem, ha pedig meg is történne, száraz vagyok és érzéketlen. Mással is így van?
2009. nov. 16. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyobb a hasad, hormonálisan változtál, kicsit talán feszültebb vagy a szülés közeledtével. szerintem normális reakció. (2 gyerek után mondom...) ha mégis szeretnél szeretkezni, a párod miatt, akkor használj sikosítót. de szerintem a párod is megérti a dolgot, ha leülsz vele beszélgetni. ( mi az elsőnél áttértünk más módszerre, h a férjem ne szenvedjen hiányt. a 2.-nál a 37. héten is szeretkeztünk, és talán ezért kellett hamarabb befeküdni, méhösszehúzódásokat okozott.)
2009. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegénykém:(


Hál'istennek nekem nincs ilyen,pedig egy héttel több vagyok mint te.Nemtudom,engem biztos fejbe kólintott a terhesség,mert ész nélkül szeretkeznék,már csak attól beindulok ha a párom rámnéz,sőt még a főzéstól is XD De tényleg:DSőt még dolgozom rendezvényszervezőként és van,hogy az irodából ráírok egy perverz sms-t:DNah ez nem normális,már nekem is úgy kellene lennem mint neked,de én mint valami szexgép:D


Amúgy tényleg a hormonok miatt van,a hasad nem hiszem,hogy ok lenne:)


Ada és Abigél:)

2009. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el nem kívánni a sexet :-), a 39. hétben :-)
2009. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam sajna ez már elöbb jelentkezett. A párom viszont megértö. Most meg már úgy mond le is vagyunk tiltva a sexröl, mivel megrövidült a méhnyakam, és ugye a baba a legfontosabb!!!

egy 33 hetes km

2009. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!