Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen fogadtátok...

Hány hetes terhesen fogadtátok meg az orvost? . és mikor kell szólni, hogy apás szülést szeretnénk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi 25. héten mondtuk ki, hogy őt szeretnénk, de addig is sokat találkoztunk, nem voltunk egyszerű esetek. Nem lepődött meg :) Azon sem, hogy apás szülés lesz, mivel a párom minden uh-ra és vizsgálatra bejött velem, egyedül még nem is találkoztam a dokival.:)
2013. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tica0121 ***** válasza:
Én a 12. héten fogadtam fel az orvosomat, de nekem körülményes volt a terhességem. Az apás szülésről már akkor szóltam Neki,végül császár lett.
2013. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
..és ha már olyan korán megfogadod,akkor adsz is pénzt minden találkozáskor?
2013. nov. 6. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen mentem eloszor, akkor allapitotta meg a terhesseget. Elmondta a terhesgondozas menetet es dijat, beleertve a szulest is. Igy rogton tudtam, h mire szamithatok. Elegedett vagypk es megnizom a dokimban. 35 hkm
2013. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tica0121 ***** válasza:
Amikor a magánrendelésére mentem, akkor adtam persze, ami a tarifája. De sokszor hívott be a kórházba, ott nem kellett fizetni. Nem is "nyúlt" hozzám senki más rajta kívül, mert méhnyakrák gyanúval diagnosztizált, volt műtétem is a 18. héten, meg azóta is. Már akkor lehetett tudni, hogy császár lesz, úgyhogy annyi lett az apás szülének.
2013. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tica0121 ***** válasza:
És lemaradt a lényeg: mivel a műtét miatt nagyon féltettük a kicsinket és már akkor lehetett tudni, hogy másik babánk nem lehet, így nem kockáztattam meg, hogy más orvos, aki nem olvassa el az előzményeket, valami bajt csinál. Egyébként nekem is elmondta előre, hogy mi mennyibe fog kerülni, de a végére egyébként összességében nem fizettünk ki annyit, mint amennyit mondott. Nagyon rendes volt végig!
2013. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12. héten mentem hozzá, onnantól egyértelmű volt mindkettőnknek, hogy szeretném, ha végigkísérné a terhességet, és levezetné a szülést. Magánrendelésen fogadott mindig, kivéve az utolsó 1-2 hetet. Magánban mindig fizettem, a kórházban nem kért semmit. Az első találkozáskor mondtam, hogy valószínűleg apás szülés lesz.
2013. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Akkor a következő Uh-n megfogadom,akkor leszek 18. hetes. :)
2013. nov. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!