Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétszarvú méhem van. Hogy...

Kétszarvú méhem van. Hogy csináljam hogy ne vetéljek el?

Figyelt kérdés
Na szóval már 7 hetes terhes vagyok. 15 éves vagyok, de a gyermekemnek meg lesz mindene: apja, tető a feje fölött, pelenka, satöbbi. Még járok iskolába (ezt gondolom tudjátok) és heti 5 tesink van. Na mit tudok tenni?

2013. nov. 6. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Szép kombináció, gondolom murisnak találod a sztorit, kár, hogy szánalmas...de legyen, menjünk bele a játékba: A kétszarvú méh nem jelenti, hogy nem tesizhetsz 7 hetes terhesen. Nem számít veszélyesebbnek, csak majd a későbbiekben, az első trimeszterben tök mindegy. Amennyiben az orvos nem ír ki felmentést, és nem parancsol pihenésre, fekvésre, tovább lehet tesizni (amit manapság tesinek neveznek, vicc... lődörögni meg nyenyerészni simán lehet ilyenkor is). Na, mit tudsz tenni? Nagyon semmit. Esetleg elgondolkodhatnál, hogy ha 15 évesen oda jutottál, hogy idióta kérdéseket írsz ki név nélkül egy amúgy komoly témákat is érintő oldalra, mennyire lehet üres az életed!
2013. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted mennyire találom murisnak?? Hát qrvára nem!

Ja és lehet hogy te olyan ratyi suliba jártál ahol nem volt rendes tesi, de nálunk igenis van! A tanár nagyon keményen hajt minket, aki leül vagy támaszkodik egyből 50 fekvő!

És egyébként nem azt kértem hogy oktass ki hanem azt hogy álaszolj a kérdésemre. Amúgy gondolom te az életedben mindent helyesen csináltál, kitűnő voltál, szűzen mentél férjhez, hűséges vagy, van munkád, stb.

Lehet hogy te elvetetnéd a gyerekedet, de nekem van szívem és megtartom. Mert van elég pénzünk ahhoz hogy eltarsuk akkor miért ölném meg a saját véremet? A sulit meg majd befejezem hogyha a gyermekem ovis lesz.

Ha meg nem tetszik a kérdésem akkor le lehet lépni.

2013. nov. 6. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Irj ram privat uzibe,hatha tudok segiteni
2013. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos írjon neked felmentést. Van, aki munkából megy táppénzre 7 hetesen.
2013. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!