Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 13 hetesen nagyon sokszor...

Ha 13 hetesen nagyon sokszor fáj az alhasam, de csak kicsit, az mit jelenthet? Vizsgálatok negatívak.

Figyelt kérdés
vagy ez természetes lenne?
2013. nov. 6. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Termeszetes :) nekem ugy faj mint mikor megjon. Magneb6 ot szedek ra.


12 hkm

2013. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez természetes:) nyúlik majd a has fala a szalagok is és ez még csak az eleje:)

de mindent megér:)

2013. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 noikah ***** válasza:

Igen ez természetes, nyugi.

Növekszik ott bent minden és attól van állítólag. :)

Boldog babavárást!

32h. k.m.

2013. nov. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit több magnéziumot kellene szedned, nekem attól elmúlt. Ha szedsz már, akkor nézd meg, hogy mennyit szedsz - nem a tabletta darabszáma számít, hanem az hogy hány milligrammot veszel be. A napi szükséglet 250-300 mg között van terhesen - az egyikből ez napi 6 tabletta a másik fajtából már egyben is van ennyi. Óriási különbség van a magnézium+B6 árakban, ha hatóanyagra visszosztod, erre is érdemes figyelni!
2013. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

viszont a védőnő engem semmilyen módon nem nyugtatott meg ez ügyben, nemmondott ilyeneket, hogy tágulás, meg hasonlók, pedig nagyon segítőkész és kedves. annyit mondott csak, hogy hova kell mennem szaktanácsadásra, vérvételre,ultrahangra, stb stb

szóval majd szaktanácsadáson is rákérdezek erre, mert bnőm pl mindkét gyerekkel kb 4 hónaposan érezte csak hogy egyáltalán van benne valami, amikor már mozgott a baba

2013. nov. 8. 11:05
 6/8 A kérdező kommentje:
de azért utánanézek a magnéziumáraknak, meg asszem vasat sem ártana szedni, vagy azt ráér később?
2013. nov. 8. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a 20. héttől kapok vasat - arra számíts, hogy nagyon komoly székrekedést tud csinálni, amitől sajnos beindulnak az aranyér problémák:( De előbb vagy utóbb el kell kezdened szedni.
2013. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz magnéziumot ne csodálkozz, ha görcsöl a hasad, ha elkezded szedni, 2-3 napon belül elmúlik.
2013. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!