Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, kalkulátor...

Babát várok, kalkulátor szerint 7 hetes vagyok, orvos szerint 4. Ez reális? Többi lejjebb

Figyelt kérdés
Szabályos petezsákot és szikhólyagot látott. Sajnos 2-3 szál cigit még most is elszívok.Már most rossz anyának érzem magam:( Normális ha enyhén görcsölgetek?
2013. nov. 7. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert az orvos is, meg a kalkulátorok is az utolsó menzesz első napjából számolnak.

Mikor volt az utolsó menzeszed?

És ne gyötörd magad, hanem tedd le a cigit!

2013. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát lehetett késői pé-d is. Reméljük a következő uh-n ott lesz a kis Picúr. A cigivel kapcsolatban, nagyon ügyi vagy hogy ennyire sikerült lecsökkenteni, törekedj arra hogy minél előbb el is tudd hagyni. Megy a drukk!
2013. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeptember 19-én jött meg. Október 21-én voltam akkor azt írta , h 5mm folyadéktartalmú képlet és csak egy pötty volt. 28-án is voltam akkor már szab.petezsák szikhólyaggal, és arra mondta, h 4 hetes vagyok.Próbálom nem gyötörni magam, a pici a legfontosabb, már most a mindenünk.
2013. nov. 7. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Először is gratulálok a babához!DE tedd le a cigit ha számít a babád egészsége gondolj arra hogy ő azt a füstös levegőt kapja amit te beszívsz!!Cigis barátnőm babája is mindig le volt maradva uh alapján mint a többi baba lehet ezért kisebb a babád. Jó egészséget nektek!
2013. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valoszinű késön volt peteérésed. nekem menzesz szerint 5+2napon latott petezsákot és 3-4hetet irt a papirra. 7+2őn mentem vissza akkor mar volt szivhang és 6hetet it a papirra. pedig csak kb 4nappal volt később peteérésem.

Viszont végig le volt maradvaenzesz szerint igy uh alapján nézték a korát.

Most 22hetesen mar csak par nap eltérés van ugy behozta a picike. szedj vitamint hogy meglegyen mindene ami kell a gyors felhődéshez. gratula.

22hkm

2013. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös.hétfőn megyek uh-ra remélem hallom már a pici szívét:) most vettem egy füzetet abban fogom vezetni, h haladunk, teszteket mindent beleteszek:) ilyen kis hóbort:).én is gratulálok a babához, szedek elevitet és folsavat is.
2013. nov. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!