Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kalkulátor szerint a 48...

Egy kalkulátor szerint a 48 kilómmal fél óra kocogás alatt csak 110 kalóriát égetek el. Ez reális?

Figyelt kérdés
Tehát olyan mintha nem is sportolnék...remek.
2012. márc. 24. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A 48 kilóddal fogyni akarsz ?

Ne viccelj.

Felkaplak a hátamra, viszlek 20 km-en keresztül olyan könnyű vagy:P

2012. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Zabálom naponta keményen a cht és a 110 gramm fehérjét, én izmosodni akarok, tovább. Hidd el, nagyon szeretem az extravékony nőket, viszont az ilyen lebomlott izommal rendelkezőktől undorodom, tehát egy lány csak akkor fog jól kinézni, ha sportol:)
2012. márc. 24. 17:21
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Márpedig ezért..:D gyönyörű ez a test

2012. márc. 24. 17:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Na várj.

Te most nő vagy, és izmosodni akarsz ?

Te vagy a képen ?

2012. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, izmosodni szeretnék.

Nem, nem én vagyok a képen.:) "gyönyörű ez a test" mondattal próbáltam erre célozni, a képpel azt akartam kifejezni, hogy egy vékony lány teste is lehet csúnya ha nem sportol..

2012. márc. 24. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Na értem már mi van.

Szóval nem vagy elégedett a testeddel, és azt hiszed ha felszedsz egy kis izmot akkor az leszel.

2012. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megvagyok elégedve a testemmel, hidd el. És ha az általad leírt elképzelt helyzet lenne;mi lenne a probléma? Nem a kérdésre válaszolsz.
2012. márc. 24. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha meg lennél elégedve nem akarnál változni cicám.
2012. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok elhízni, mivel undorodom magától a ténytől is, így folytatom a túrózabálást és body builderes edzésterveket, szeretek mozogni, a sport az egészség, az élet. Egyébként sem hagynám abba csak azért, hogy ne izmosodjak tovább. Elégedett vagyok magammal, hiszen gyönyörű testem van, de ha lehetne szebb is?:)
2012. márc. 24. 17:48
 10/12 A kérdező kommentje:

És kérlek ne kezdj el most előadást tartani a mértéktelen nárcizmusomról. Az egész 14-15 éves korom azzal telt hogy korgó hassal sírtam a takaró alatt minden éjjel, amikor rádöbbentem hogy úristen megettem 99.3 kalóriát reggel, milyen szörnyű ember vagyok.

Egy szóval felesleges lenne önmagunk elfogadásáról beszélned nekem, már mindent tudok.

2012. márc. 24. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!