Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fejlődik rendesen?

Nem fejlődik rendesen?

Figyelt kérdés
Egy hete ultrahangos vizsgálat 3 crl-t mutatott. Egy hét elteltével (tegnap) 5 crl. Az orvos azt monta, hogy nem fejlődik rendesen a magzat. Szívverést észlelt, de nem számít jóra. Találkoztatok már hasonló helyzettel? Egy hét múlva kell visszamennem, ha nem fejlődik gyorsabban, valószínűleg meg kell szakítani. Én ezt nem tudom elhinni, hogy ha van szívverés...Van akinek, behozta a lemaradást?

2013. nov. 7. 13:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*mondta
2013. nov. 7. 13:03
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Egy hét alatt 2 mili valóban kevés. Én nem gondolnám, hogy működő szívverés mellett megszakítanak terhességet (hacsak nem anyuka kéri).

Reménykedjünk, hogy hátha csak elmérte a méretet és bízz abban, hogy egy hét múlva már minden jó lesz.

2013. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem feltétlenül fejlődési rendellenesség? Azt mondod nem szakítják meg. Ha nem fejlődik, akkor mi lehet a végkimenetele?
2013. nov. 7. 13:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azt nem tudom, hogy mikor szakítják meg és mikor nem. Az biztos, ha te nem engeded, hiszen pulzál a szíve, akkor nem fogják megszakítani. Ha nem fejlődik rendesen, akkor előbb-utóbb úgyis ugyanaz a vége:(

Egy hét múlva többet fogsz tudni. Ha behozta a lemaradást, akkor megnyugodhatsz, ha továbbra sem növekszik, akkor mindenképpen kikérnék én a helyedben egy másik orvost véleményt is. Jó UH-val.

Mindenesetre drukkolok!

2013. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves vagy! Én nagyon bízom benne!
2013. nov. 7. 13:59
 6/16 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2013. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon rendszertelen a menstruaciom. Volt, hogy 70 nap, volt hogy 33. Azt mondta az orvos h korulbelul. 6 hetes lehetek. Azt mondt a problema az, hogy egy het alatt csak 2 mm-t nott.
2013. nov. 7. 17:49
 8/16 anonim ***** válasza:
6 hetesen nekem 4 mm volt es tok normal baba lett...
2013. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Örülök :) Jó hallani ilyeneket. Ma elkezdett fájni a méhem és a derekam. Lehetséges, hogy elkezdett nőni? Tudom, hogy buta kérdések, de ezekre az orvosok nem tudnak empatikusan válaszolni, csak azok, akiknek van méhük :)
2013. nov. 8. 10:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe, hogy ugyanaz az az orvos, ugyanazzal a géppel vizsgált? Mert gép és gép között is hatalmas eltérés van, ráadásul ugye az emberi tényező is szerepet játszik. Hátha csak elmérte!

Megírod majd, hogy mi lett a kontroll eredménye?


Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2013. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!