Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás koraterhességben,...

Barna folyás koraterhességben, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok,1 hete barna a hüvelyváladékom.Orvos múlt héten természetesen látott, folyás nem tudja, h mitől van, Duphastont adott 2X1-et, viszont barnázás folytatódik. Ma hívtam, lepattintott holnapig. Volt valakinek hasonló? (lehet, h csak túlparázom. )

2013. nov. 7. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonlo helyzetben volta., kiderult hogy hematoma miatt van. Mult heten (11 hetesen) ujra barnaztam duphaston mellett... Akkor urult ki a hematoma.
2013. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos ha ilyet tapasztalok azonnal ügyelet és megfigyelés, ő nem szereti ha nem derül ki mitől van addig keresi...
2013. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csinált az orvos UH-t,nem látott semmi eltérést, akkor legalább tudnám, h na, ez és ez a ludas...


Örülök, h jobban vagy.

2013. nov. 7. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem haematoma okozta a hatodik héten. Én is kaptam progeszteront. Ahogy magamat ismerem, én tuti bemennék az ügyeletre.
2013. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy ezt egy orvos nem veszi komolyan. A helyedben bemennék az ügyeletre, és orvost váltanék.
2013. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En is voltam igy, nekem a progeszteron huvelygel okozta. Nagyon megijedtunk, azt hittuk itt a vege. Hivtam a dokit, de mivel messze vagyok, es mar ne ertem volna oda rendelesi idoben, javaslata, h agynyugalom, figyeles, es ha kicsit is valtozik, pirosasabb lesz, akkor irany az ugyelet, hagyjam ki a huvelygelt, masnap reggel menjek be. Mentem is masnap hozza, de estere mar nem volt nagyon barnas, tisztult sokat. Egyertelmuen az utrogestan okozta. Most sokkal hamarabb kijott ez, de mar nem ijedtem meg annyira. Sok sikert!
2013. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Duphaston a legjobb, amit tehetsz + magnézium és pihenés. Én a 8. héten kerültem közepesnél enyhébb vérzéssel kórházba, és ekkor 3x2 Duphastont kaptam. A kórházban nem látták az okát, utána dokit váltottam, és az új rögtön mondta, hogy volt egy kis leválás, de a baba jól bírta, és két hét fekvés után visszanőtt. Most itt rugdos a hasamban a 37 hetes. Több doki is látott akkor, mindenki azt mondta, hogy ezeknek a vérzéseknek a jelentős részénél nem derül ki az ok. Egy nap alatt sok minden sajnos tényleg nem dől el, ha már egy hete barnázol. Egyébként nekem 2 hét alatt múlt el a Duphastontól, szóval nem vagy "elkésve". Próbálj meg sokat pihenni, és ne aggódj, egyelőre a Duphaston a legtöbb, amit lehet tenni.
2013. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.

Kórházba mentünk egyből, én is kaptam Duphastont és engem addig haza se engedtek a kórházból, amíg meg nem szűnt a barna folyásom. Szerencsére 3 nap alatt rendeződött.

Mindenképpen menj ügyeletre, nézzenek meg és válts orvost!

Ez nem játék, lehet hogy semmi bajod, de ki tudja? Az a biztos, ha megnéznek.

2013. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, sanszos, hogy orvosváltás lesz a történetből. Pihizés az megvan, a munkám nem stresszes...reméljük a legjobbakat.
2013. nov. 7. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt több hematomam is rengeteg pihenés,dupaston és Rutascorbin. Vény nélkül kaphato vérzéscsillapitio hatasu cvitamin készitmény. csak ajanlani tudom. nekem felszivodott.
2013. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!