Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion kúra után maradandó folyás?

Klion kúra után maradandó folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 36. heti kenetvételnél kiderült, hogy bakteriális fertőzésem van. Egyébként folyás nem volt jellemző mint tünet. Klion kúpot kellett használnom, mely során erőteljes sárgás folyásom lett. Gondolom a kúp is ürült illetve küzdött a fertőzés ellen azért volt. Kérdeztem az orvosom, hogy meg kell e nézni újra kenetből hogy elmúlt e. Azt mondta nem, ez nem vészes. Azóta felszedtem minden kúpot, pár napja hagytam abba de a sárgás folyás nem múlt még el. Ez normális? Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

39+2 hkm


2013. nov. 5. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Klion kúp után helyreállt minden. A folyásom is "normális" mennyiségű volt.
2013. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!

Nálam már második napja hogy befejeztem a Klion kúrát.Az első 5 napban tablettát is szedtem és immunerősítőt is szednem kell még egy ideig,a hüvelytablettát pedig 10 napig használtam.A 11. napon még sok és sárga folyásom volt de nem nem volt kellemetlen szaga és nem volt olyan nagy mennyiségű mint a kúra elején,viszont a következő nap azaz ma már csak ici-pici fehéreset pöttyözök.Remélem ez is elmúlik.Nálam az egész kúra alatt de előtte sem volt viszketés és csípés,semmi kellemetlen.A kérdéshez hozzá fűzve,sajnos nekem is volt hogy azt mondta ez nem vészes pedig én éreztem hogy valami nincs rendben.Ha továbbra is fenn áll az állapot(sárgás folyás) menj vissza a dokihoz vagy menj el másikhoz.Ha nem magánorvoshoz megy az ember,nem feltétlen figyelnek oda úgy ha csak nincs nagy baj.Ha meg magánorvoshoz jársz,az a minimum hogy elmagyarázza miért történhet ez.A sárga folyás ugyanis elváltozást is jelenthet ami genetikai hajlamosság miatt alakul ki.

2013. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!