Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál! Megnyugtat...

Ma voltam orvosnál! Megnyugtatnátok légysziii?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál.Kézzel mikor vizsgált azt mondta nincs annyira megnagyobbodva a méhem. 5 hetes vagyok,Uh-n a petezsák látható volt, benne szikhólyag. Akkor nem mondta,hogy baj lenne,meg a méreteket sem, csak annyit, hogy kicsit kisebb( bár ez az első lányomnál és végig így volt). Aztán gratulált.

De most úgy aggódom! A papíron ez áll :

TVS:GS:8mm-5hetes

Szerintetek minden oké?


2013. nov. 7. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Ott volt a petezsák benne a baba kezdemény, a méhed pedig majd megnő.
2013. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5+5 hetesen 8mm-es petezsákom volt,benne semmi.8 hetesen kiderült,hogy egypetéjű ikrek vannak odabenn.(azóta 3 évesek múltak már)Nyugi,minden ok!
2013. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még szikhólyagot sem látott csak szabályos petezsákot :) Nyugi, minden a legnagyobb rendben :)
2013. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugi,nekem 5 hetesen 14 mm volt a petezsák ,már látszsnia kellett volna valaminek ekkora petezsákban,de semmi nem volt,beparáztam,utána néztem,sokaknak 5-8 mm petezsák volt 5 hetesen,megilyedtem,hogy üres marad.

6. héten szikhólyag már volt és a lényeg az!Alakul a babád,mert már most van szikhólyag!

2013. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!!! Ú ikrek???én is esélyes vagyok ám az ikrekre, mert nagyim iker! :) Graulálok amúgy mindenkinek! :)
2013. nov. 7. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5+1 naposan semmit sem látott az orvos. 6+5 naposan sem volt embrió. Sík ideg voltam, de aztán rendbejött minden. :)

De idegeskedj, nagyon jó a 8mm, és a doki sem gratulálna, ha benne lenne a pakliban, hogy vmi baj van. :)

Boldog babavárást!


15 hkm

2013. nov. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!