Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit félek megnyugtatnátok?

Kicsit félek megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
AFP eredményre várok éppen.A 12 heti ultrahangon és a 16.hetin is mindent rendben látott az orvos,az orrcsont is jó volt és a tarkóredő is.Ugye nem lehet akkor beteg a babám?Nagyon félek,mert ebben a hónapban nem szedtem magzatvédőt,és külön folsavat sem.Csak sok sok gyümölcsöt ettem.
2013. szept. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
NYugodj meg! Ha bármi gond lenne észre vették volna! :-) Sokan nem szednek vitamint, mégis egészséges babát szülnek.
2013. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon reménykedem benne
2013. szept. 23. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden rendben lesz, a velőcső záródás meg már rég lezárult.
2013. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 16. hétig egyáltalán semmilyen vitamint nem szedtem, mert mindent kihánytam. Teljesen rendben volt minden a babával. Ne félj! :-)
2013. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a régi időkben sőt anyám idejében sem voltak magzatvédő vitaminok meg ilyen olyan kutyulmányok és mégis élünk jól vagyunk egészségesek vagyunk biztosan a te babád is egésszéges lesz nyugodj meg nincsen baj.


35 hetes 22/l

2013. szept. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az eredményeid rendben vannak, akkor nincs okod az aggodalomra :)
2013. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!