Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnám, ha valami gond lenne?

Tudnám, ha valami gond lenne?

Figyelt kérdés
5hetesen voltam dokinál, minden rendben volt de csak petezsákot látott, most kellene mennem uhra, azt mondta addigra minden meg lesz aminek kell. Tüneteim vannak, hányinger szédülés, görcsök stb. Viszont nem vagyok nyugodt, hogy minden ok odabent. Ha nem élne a kicsi lenne valami nyoma? 7hetes vagyok
2013. nov. 7. 21:00
 1/3 andi9208 ***** válasza:
szia! ne aggódj, az biztosan nem tesz jót. próbálj meg kicsit kikapcsolni..:)
2013. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem nincs mindig "nyoma". De ne erre gondolhj hanem arra hogy biztos minden rendben van.
2013. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először azon idegeskedtem, hogy nem üres-e a petezsák, lesz-e szikhólyag, lesz-e szívhang. Utána azon idegeskedtem, hogy a 12. heti genetikai vizsgálaton nem lesz-e baj.

Utána megnyugodtam. Most lassan jön a 18. heti genetikai, de már nem vagyok hajlandó idegeskedni. :)


De ez az anyák sorsa: onnantól kezdve, hogy megtudod, hogy terhes vagy, egészen a sírodig aggódni fogsz a gyerekedért. :)

2013. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!