Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és gyakran...

31 hetes vagyok és gyakran bekeményedik a hasam, nektek is? A hüvelyemnél pedig 'izomláz' szerűt érzek, Ti is?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 21:22
 1/9 málna_ ***** válasza:

Izomláz szerű nekem nincs, inkább a szeméremcsontom fáj.

Szedek magnéziumot, így nem érzek keményedést, nem tudom mi lenne, ha nem szedném..

Te szedsz?


31hkm

2013. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! :) de jó hogy Te is 31 hetes vagy :)

Igen szedek magnéziumot 2x250mg-ot

Ez mellett is keményedik a hasam....

Kedden megyek az orvosomhoz, hát nem tudom mit fog mondani, mert a védőnőm azt mondta hogy még ez túl korai...

2013. nov. 7. 21:37
 3/9 málna_ ***** válasza:

Szedj többet :)

500mg-osból lehet napi 3x2-t:

Én 2000mg-ot szedek, reggel-este 2db. Talán neked is csak több kell :)

2013. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert attól tartok hogy hányingert okoz nálam...
2013. nov. 7. 21:44
 5/9 málna_ ***** válasza:

A magnézium? Én úgy tudom az maximum egy kis hasmenést okozhat, ha sokat szedsz.

A sok vas okoz hányingert, nem?

2013. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt is szedek...

Akkor lehet hogy összekevertem :(

2013. nov. 7. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 36. hétig magnéziumon éltem 3x1 500mg Magnerót szedtem. A dokim engedte , hogy 2x3 500mg is szedhetek, de végül ez a 3x1 is elég volt. Ha nem szedtem akkor pedig fájt, szúrt, keményedet, feszített és minden bajom volt. Több féle képen is szedtem, eleinte rendszeresen, majd igény szerint, de 30-36. héten 3x1 kellett szednem rendszeresen és így megoldódott a problémám. Azt hittem ha abba ahgyom meg is fogok szülni, de most itt vagyok 40 hetesen és a babám még mindig nem akar kibújni, most bezzeg nem bánnám a keményedéseket. Én is úgy tudom, hogy a magnézium max hasmenést okoz, de nekem pl. a vége felé gyomorégést okozott, pedig eleinte semmi gond nem volt. (35 héten okozta a gyomorégést) Én javaslom a Magnerot, nekem legalább is az vált be, pedig többféle magnéziumot kipróbáltam.
2013. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vasat is szedsz azt olvasd el pontosan hogyan kell szedni, mert én pl. reggel 5 kor mikor felkelek pisilni akkor veszem be éhgyomorra, mert 2 órát nem lehet utána enni, meg tejtermékkel nem lehet együtt bevenni stb. Szóval egy csomó ilyen tilalom fel van sorolva, lehet rosszul szeded és azért okoz hányingert.
2013. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is pont 31 hetes vagyok :) Úgy 2-3 hete szedem a magnéziumot én is, azóta csak akkor keményedett be a pocim, ha sokat melóztam. Most csökkentettem a munkahelyi munkát is, és sokkal jobban érzem magam azóta. (Csak fél napot dolgozom.) Te dolgozol még? Mert lehet, hogy egy kis pihenés is segítene.
2013. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!