Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen mgindulhat a...

35 hetesen mgindulhat a szülés mert szorulás miatt nagyon erősen nyomok? 2000 es a méhnyak értékem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor nem tanácsos erős hasprést alkalmazni. Ajánlom a szilvalekvárt, tejtermékeket, rostos dolgokat, sok folyadékot, mozgást.
2013. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aszalt szilvát eszek tejjel stb de mivel ágynyugalomra intettek a bélmozgás lelassult....ma olyan hasgörcsöm volt és megijedtem h megindul a szülés.... de nem tujdok mit tenni. m megyek dokihoz és megkérdem mitévő legyek
2013. nov. 8. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az aszalt szilva annyira nem jó. Vegyél jobb minőségű szilvalekvárt. Egyél egy jó nagy kanállal belőle, majd igyál rá egy pohár meleg tejet. Nekem ez mindig bejön. Sajnos az aszalt szilvával nem jártam sikerrel. :( Nagyon rossz a szorulás. 26 hetes vagyok, szintén C2000-el és folyamatosan székrekedésem van. Jó ha négy-öt naponta tudok menni elvégezni a nagydolgomat.
2013. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eszek lekvárt is, de nekem az se használt, közben házi, tehát tuti sok a szilva benne.... azután jött be az aszalt szilva a képbe...
2013. nov. 9. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!