Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetes gerinc fájdalmam...

Mofli211 kérdése:

Rettenetes gerinc fájdalmam van az éjszaka kezdődött, és nem igazán akar elmúlni, mit tehetnék, mit lehet szedni ilyenkor? 23 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Ezelőtt 10 éve kezdődött, még diák koromban egy sportbalesetben megsérült a hátam. Így sikeresen kiderült, hogy 6 gerincsérvvem van, és akkor tudtam meg azt is, hogy nyitott gerincívvel születtem (ami azt jelenti, hogy a farokcsontomnál a csigolyák nem zártak rendesen a medencecsontommal) ILYESMIT MONDOTT A DOKIM. Egész életemben sportoltam, már van egy 2 éves kislányom is, rengeteg kezelésen, és gyógyszeres terápián vettem részt, és javult is de a fájdalom sosem múlt el igazán. Sajnos nem műthető egyik sérv sem, rossz helyen vannak. A babócákat is félve vállaltam be, nem akartam gyerek nélkül élni egy életen át. Első babámmal probléma mentesen éltem meg a várandósságot pedig 3800g-al született. Ez a babóca is nagynak ígérkezik, de már vele érzem h nagyon nehéz lesz. tanácsot kérnék, ki jár hasonló cipőben, és mit szedhetnék?
2013. nov. 8. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kismamajógát, nekem helyretette az összes ilyen jellegű fájdalmamat. Nekem is nyitott gerincem van, nem árt, nyugodtan csinálhatod. Ha nincs a közeledben kismamajóga, akkor a youtube-on van egy videó azt is nagyon jó.
2013. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak és kizárólag olyan gyógytornászhoz ajánlott elmenni, aki jártas a gerinc beteg kismamákkal kapcsolatos speciális torna módszerekben, illetve ugyanez igaz a kismama masszázsra is. Az úszás is hasznos...de abból is a hátúszás! Én már túl vagyok egy gerincsérv műtéten, most vagyok 26 hetes. Az orvos szerint ha fáj, csak algopirint lehet szedni. Kerülni kell a sokáig tartó állást, sétát, ülést. Nem ajánlott emelni. Hajolni és emelni egyenes háttal, lábak behajlításával.
2020. dec. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!