Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat csuklik a babám,...

Nagyon sokat csuklik a babám, hogy tudnék neki segíteni hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Úgy sajnálom szegénykémet,ma nagyon sokat csuklik. Miért van ez?

31 hkm


2013. nov. 8. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Nyeli a vizet, azért csuklik.
2013. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez normális, nem tudsz tenni semmit ellene, elmúlik majd. Kerestem én is infót erről, van ahol azt írják, hogy edzi a tüdejét, félrenyeli a magzatvizet, vagy azt írják, hogy a mai napig nem tudják miért csuklanak. Lehet válogatni a lehetőségekből :) De a lényeg, hogy nem kóros, és nem gond. Valószínűleg a babát kevésbé zavarja, mint téged :)
2013. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig csuklott, és amikor megszületett, akkor is folytatta ezt a jó szokását. Na az még rosszabb lesz amikor látod is szegénykét, ahogy megadóan tűri, hogy csuklik. :)
2013. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nap 3x csuklik legalább, kérdeztem a dokitól, csak mosolygott, és mondta, hogy örüljek, edzett a tüdeje, és kajál.
2013. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én babám is sokat csuklott odabent :) aztán kint is. eleinte amikor nyomott (kakilt) mostanában meg ha kacag :)

bent a pociban "azt se tudja mi van" - mármint értsd úgy, őt nem zavarja a csuklás, mi sem természetesebb neki - ezért nem kell neki segítened, mert csuklik :)

amúgy "kint" se csinál a baba a csuklásból ügyet (a kismamákat jobban megijeszti, pedig a csuklás természetes dolog, elkezdődik valami okból és be is fejeződik) :)

2013. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Egyszer megkerdeztuk a dokimat h normalis e, h sokat csuklik. Azt mondta persze h normalis, az lenne a nem normalis ha nem csuklana ennyit :)
2013. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok hogy csuklik, milyen érzés?
2013. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!