Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félelem? Ki volt már így?...

Félelem? Ki volt már így? Párom éjszakás.4 hetes terhes vagyok. Most félelem jött rám. Félek itthon egyedül. Mit csináljak, hogy ez elmúljon? Tv-t nézek, netezek hátha elmúlik.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mitől félsz?
2013. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Pontosan mitől félsz?Próbáld meg elterelni a gondolataidat de ha lehet írd le mitől félsz.
2013. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
így nem tudunk tanácsot adni hogy nem tudjuk mitől félsz.
2013. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom..régebben jártam pszichológushoz, gyerekkori dolgok nem rég jöttek ki rajtam.Hülyeségek jártak a fejemben, mintha bemeséltem volna magamnak minden félét.Sosem produkáltam tüneteket.Most megint olyan mintha be akarnék mesélni magamnak valamit..próbálom elterelni a figyelmet..Nem okozhatja ezt a terhesség?
2013. okt. 31. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
kapcsold fel valamelyik helységbe a villanyt,ami bevilágít a szobába.én is ezt csináltam mikor így voltam egyedül.nem túl energiatakarékos,de jobb mint éjszakázni
2013. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De igazából sosem szerettem egyedül lenni.:( olyan rossz
2013. okt. 31. 21:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Kint vagyok a nappaliban ég a villany megy a tv a laptopom.olvasgatok hátha jobb
2013. okt. 31. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél magadhoz egy kutyát menhelyről. Nekem ez segít ha sokáig magam vagyok ,pánik tör rám ,semmi kezelés nem hatott,gyógyszert nem szedek be.A legjobb döntés volt.
2013. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutya tényleg jó. Mi is akkor vettük magunkhoz, amikor a párom éjjelente őrködött. Elég parás voltam én is. Nagyon édes a kutyusunk és simán megvéd engem. Nagyon megszerettem őt. Olyan jó volt hallgatni, hogy szuszog a szobában, mikor a párom nem volt mellettem. Gyerekként én is mindenfélét láttam, képzeltem. Ezek felnőttként is kìsértettek néha, de túl kell tenned magad ezeken a dolgokon. Csak egy természetes állapot ami segít a gyerekeknek a veszélyérzet kialakításában, de néhányunknál elég hatásos és még felnőttként is félősebbek vagyunk. :-)
2013. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor normális vagyok, ugye?jártam orvoshoz ezzel tömtek gyógyszerrel, talán a gyermekkori dolgok most jöttek ki nálam.gyógyszert nem szeretnék szedni próbálom magam irányítani az elmém.Kutyus jó ötlet, most úgyis itthon vagyok a babó miatt) köszi a válaszokat
2013. nov. 1. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!