Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell szülésznőt fogadni,...

Mikor kell szülésznőt fogadni, vagy kell egyáltalán, ha van fogadott orvosom? És a bába az ugyanaz mint a szülésznő? Néha teljesen tudatlannak érzem magam ebben a témában, mindenki mást mond.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezekkel a kérdésekkel kűzdök én is! Nekem magándokim van, de fogadok szülésznőt is. A szülésznő állítólag veled van végig, a doki meg csak a szülést vezeti le.
2010. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én orvost fogadtam,az első perctől hozzá jártam,mert nagyon jó szakember és biztonságban akartam tudni magam.Most a szülés után azt mondom,felesleges volt,mert a szülésznő(bába)csinált mindent.Utólag én már tudom,csak szülésznőt kellett volna fogadnom.Bár a szülésem és a terhességem is komplikáció mentes volt!
2010. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
régen bábának hívták, hogy szülésznőnek. valóban úgy van ahogy előttem írták, hogy az orvos kb. csak az utolsó fél órában van ott, amikor már tényleg indul a szülés, a szülésznő viszont végig a vajúdás alatt. segít, kérdezhetsz tőle végig stb.
2010. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és ha fogadni akarsz, akkor érdemes már a 20. héttől szerintem rákérdezni, mert sok helyen már be vannak korlátozva és csak bizonyos számú szülést vállalhatnak csak egy hónapban.
2010. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet szülésznőt fogadni, csak ha van fogadott orvosod! Én a 29. héten kértem fel a szülésznőt.
2010. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!