Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérömleny a méhben a petezsák...

Vérömleny a méhben a petezsák felett, az embrió egészséges, szívverése észlelhető. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Mikor szívódott fel a vérömleny? Volt vmi tünete?

6 hétben járok és halálra ijedtem mert 2 hete még nem volt ott ez a dolog a baba felett.


2013. máj. 10. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a 6.héttől. Nekem a petezsák alatt volt. Tünete az volt, hogy eleinte véreztem, majd hetekig barnáztam. De nekem méhszáj sebem is volt. Uh-n vették észre. 14. héten szívódott fel, de addig sokat kellett feküdnöm, és pihenni, kímélni magam. Már 29 hetes vagyok, minden oké a babával.
2013. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Próbálok pihenni bár már van két kicsi fiam így nem egyszerű :)

2013. máj. 10. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok, nekem is ilyen volt. Nálam semmi tünete nem volt, csak ultrahangon lehetett látni. Kaptam rá utrogestant, és ha jól emlékszem kb. 1 hét alatt felszívódott. Az egy hét alatt kb. 3 naponta jártam be a kórházba ellenőrzésre, és mindig egyre kisebb lett. Semmi probléma nem volt utána, bár én is nagyon meg voltam ijedve és féltem.

Minden jót kívánok Nektek, remélem minél hamarabb eltűnik és Neked is olyan csodálatos babád születik majd mint nekem :-)

2013. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az már a legelejétől közvetlen mellette. Barnáztam kb. 8-10. hétig. Eleinte félő volt h leválik és akkor vitte volna a babát is de szerencsére egyre kisebb lett, a kisfiam meg egyre nagyobb. 12. hétre teljesen felszívódott.
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jó így legyen nekem is :(
2013. máj. 10. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 kicsi fiam van:) És hasonlóan jártam, bár nekem 8 hetesen került oda egy bevérzés majd 12 hetesen még a duplájára nőtt...De hálistennek semmi se történt, kaptam magnéziumot, rutascorbint és barnáztam ugyan heti 2-3 napot de most 16 hetes vagyok és a 9*2 cm es bevérzés már csak 3*1.5 cm úgyhogy felszívódott.

Pihenni kellene igen, minél többet tudom nehezen megoldható kicsik mellett:(

2013. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt. vérezgettem, meg barnás volt.

pihentem, amikor tudtam, a 12. hétre felszívódott.

2013. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hayabusa válasza:
Sziasztok! Én is emiatt aggódom szinte minden pillanatban. Nekem is van sajnos, a baba teljesen egészséges. Két hete vérzéssel voltam kórházban, azóta hol kevésbé, hol picit jobban barnázok. Van amikor szinte tömény, viszont az utóbbi két napban kicsit hígabb, de sötétbarna, és csak egyszer-egyszer " ürül" így. Ez jó, vagy inkább rossz jel? Vérzés, piros, friss, ilyesmi nincs.Mire figyeljek még a pihenésen és kímélésen kívül? Nagyon aggódom, hogy rosszabbra fordul.13 hetes kismama.
2013. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az¨Žta voltam dokin¨˘l ¨Śs 8 hetesen m¨˘r csak egy cs¨Şk volt az eg¨Śsz, ¨´gy t0–3nik a magzatburok sz¨Śtnyomja :) ¨Śn egy¨˘ltal¨˘n nem v¨Śreztem, most 10 hetes vagyok.Lassan j0‹2n a 12 hetes ultrahang ¨Śs az¨Śrt ¨Śn is izgulok mi lesz :)

Mekkora a hematom¨˘d?? Gy¨Žgyszert szoktak ¨Źrni, pihi, sztem m¨˘st nagyon nem tehetsz :( 13 hetes vagy teh¨˘t a kritikus id0“2n t¨˛l! nem lesz baj :) sz¨Śp baba v¨˘r¨˘st!

2013. jún. 7. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!