Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lehet az esélye, hogy...

Mennyi lehet az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete feküdtem le először a valakivel. Undoritó,de már kezdett elmúlni a menszesz. nem védekeztünk, de elvileg nem ment belém,szólt. rá a 16.napon pecsétlő vérzésem volt. Ez lehet a stressztől,vagy valóban az ovuláció?
2013. nov. 10. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, van az a találós kérdés, hogy mennyi az esély arra, hogy a pesti, 10. emeleti ablakodon délben benéz egy krokodik?

50%, vagy benéz, vagy nem.

2013. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

A ciklusod menete:

1. menses, kb. 1-5. nap

2. peteérés/ovuláció: kb. 14. nap

3. ciklus vége: kb. 28. nap

És elölről.


Ha két hete feküdtél le valakivel, és most van ovulációd, semmi okod aggódni, mert a megtermékenyülés most lenne lehetséges. Ha most feküdnétek le (és valóban most ovulálsz), akkor kb. 12-14 nap múlva gondolkodhatnál azon, terhes vagy-e.


Viszont. Ha szexelsz, védekezz. Már csak azért is, mert nem mindenki, minden hónapban naptár szerint működik, és akár menses alatt is lehet peteérés. A nemi úton terjedő betegségekről akkor még nem is beszéltünk.

2013. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orsika, biológia órán így tanítják, de vannak plusz peteérések is, és van olyan is, amikor valakinek nagyon korán vagy későn van. Én a ciklusom 7. napján estem teherbe.

Aki szexel teherbe eshet. Ennyi.

2013. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Orsika a nénikéd. Inkább olvasd végig amit írtam.
2013. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!