Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az esélye, hogy terhes...

Mi az esélye, hogy terhes lehetek, sikerül e, ilyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés

Május 2.-án jött meg a mensim, azota védekezés nélkül (mensi alatt is ), minden nap, napi 4-5 alkalommal elmegy bennem párom. Ha végigcsináljuk így a honapot mennyi az esély a gyerekre? Tudom hogy ovuláciom (naptár szerint legalábbis) május 14 körül lesz. De ugye a sperma pár napig életképes. Vmi tippek esetleg?


24/L


2013. máj. 11. 17:17
1 2
 1/12 Anita8401 ***** válasza:

Nekem tavaly március 5-én volt meg és március 12-től 24-ig minden nap együtt voltunk a párommal 2-szer :) és sikerült rögtön április 5-én már pozit teszteltem :) .

Szerintem sikerülhet :)

2013. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem május 3.-án jött meg remélem utoljára! Mi ma kezdtünk el együtt lenni és csak 2 naponta fogunk egyszer. Szerintem így is sikerülhet ahogyan ti csináljátok,ha bírjátok szusszal,viszont a spermáknak úgy tudom kell 1-2 nap,hogy jó mennyiségű és minőségűek legyenek.

Majd azért informálj,hogy sikerült-e! :) Remélem mindkettőnknek pozi tesztje lesz,kb május 30 felé!

2013. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En is úgy tudom h a spermiumoknak az a jó ha ketnaponta vagytok együtt mert van idejük ujratermelodni és jobb a minoseguk. A spermak 48-72 órán át életképesek. Mi heti 1 x voltunk együtt( nem terveztük) és így is összejött megszakításos védekezés mellett. Remélem hamar összejön!
2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
napi 4-5??? Döbbenet!!! :D
2013. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En is ugy tudom hogy kevesebb esely van ra ha tobbszor vagytok egyutt,de ha igy jo nektek akkor hajra.:)

Mi terveztuk,majdnem 3 evig probalkoztunk(elotte se vedekeztunk 3 evig) es 2 veteles utan PCOS mellett spontan osszejott ugy hogy nem gorcsoltunk ra pont akkor,es 4-5 naponta voltunk egyutt.:) Igy sikerult.De mikor mi is napi tobbszor probalkoztunk(mert volt olyan idoszakunk is a baba miatt) akkor nem sikerult..25+5 hkm

2013. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úristen! Hogy bírjátok?! :)

Bocs az offért, de leesett az állam!

2013. máj. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Atyaég! Én nem bírnám! Nekünk elég volt a 2-3 naponta egy alkalom is. Igazából semmit sem változtattunk, csak annyit, hogy nem védekeztünk már.
2013. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A spermak miatt jobb, ha 2 napobta vagytok egyutt. Mi abban hinapban osszesen 2x voltunk egyutt pe idejen es osszejott, ugyhogy a kevesebb nrha tobb. Azt meg kozve hiszem, hogy ennyiszer lehet elvezni az egyuttletet. Mi a hazassagi evfordulonkon hoztuk issze a 3.babat es tuti szerelem gyerek lesz o is, mint a tesoi. Hagyjatok abba ezt az eszetlen egyuttletet es fogyelhetek inkabb egymasra...2 naponta. Sok sikert
2013. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van!
2013. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eszetlen egyuttlet? Sajnalom h a kapcsolatodban nincs rendben a szex. mi kivanjuk egymast.:)
2013. máj. 13. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!