Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban tilos háton fekve...

Valóban tilos háton fekve aludni a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, akkor a baba elnyomja a szerveket, nem egészséges stb... Kismamák tapasztalatát, véleményét várom.

2013. nov. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindig a hátamon ébredek.

32 hetes vagyok

2013. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egészséges, a vérkeringést akadályozza, nem jo sem neked sem a babának. Én nemrég véletlenül a hátamon aludtam, es arra ébredtem, hogy rosszul vagyok, fáj a hasam, hányingerem van. 30hkm
2013. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok. Este oldalt fekszem le, reggel mindig a hátamon ébredek :-)
2013. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tilos, csak egy idő után rendszerint kényelmetlen.
2013. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem tilos csak nem ajánlott. Néha néha elmegy ez, amikor a párom volt terhes a lányunkkal ő is volt hogy annyira elfáradt hogy mire oldalra feküdt volna már bealudt. Nem volt gond, de mondták hogy ne nagyon csinálja. Mondjuk ő általában alapból az oldalán aludt mindig csak néha volt amikor már le sem feküdt de már elaludt.
2013. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem hàton volt csak kényelmes. 37 hetes koromig úgy aludtam. DE kitoltam magammal. Egy éve szültem egy makkegészséges fiút. Azota fàj a hàtam. Masszàzs sem segített.
2013. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Julie S ***** válasza:
Én sokat aludtam háton a terhesség vége felé. Jókat aludtam úgy is (oldalt fekve kényelmetlen volt, főleg azért, mert nagy lázadást okozott odabent), nem voltam rosszul tőle, és utána sem lett semmi bajom és a babámnak sem lett semmi baja.
2013. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hàton volt csak kényelmes. 37 hetes koromig úgy aludtam. DE kitoltam magammal. Egy éve szültem egy makkegészséges fiút. Azota fàj a hàtam. Masszàzs sem segített.
2013. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól hallottad.


Bal oldalon az optimális feküdni, úgy a legjobb a keringés, úgy jut el a legtöbb oxigén a babához.

Párnázd ki magad, nekem az jött be :) Hanyatt fekve alig kaptam levegőt, még a fogorvosnál is fulladoztam :S


Úgy megszoktam az oldalt fekvést, hogy azóta is csak úgy szeretek már aludni :D

2013. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár káros akár nem, ezt gysem tudod szabályozni :) ha egyszer elalszol, gondolom nem ébredsz fel éjjelenteellenőrizni hogy melyik oldalon fekszel :D igazából ha háton fekve is alszol, nem veszed észre, és nem is tudsz semmit csinálni ellene. én most várom a másodikat, 17 hetes vagyok, este úgy lefáradok, bedőlök az ágyba kb, hanyattfekve és 2 perc múlva mint akit kiütöttek :D nem azzal foglalkozom hogy melyik oldalra feküdjek
2013. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!