Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamák, ti hogyan...

Terhes kismamák, ti hogyan tartjátok a "kontaktot" a babával?

Figyelt kérdés

szoktatok hozzá beszélni, énekelni? Simogatjátok a hasatokat, stb.?

16 hetes vagyok, és ilyeneket tanácsolnak, de... olyan hülyén érzem magam mikor magamban beszélek! :D

Tudom, hogy kell az ilyenfajta kötődés, de nem furi az elején?


2013. nov. 11. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem beszélek magamban. Ha mozog, és kinyomja valamijét megsimizem, ő visszahúzza, és magamban beszélek néha hozzá, gondolatban, de hangosan nem. Akkor szoktunk beszélgetni, amikor apukája is itthon van, és akkor ő dumál a pocakhoz, és akkor én is szoktam. Hármasban más :)
2013. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Oo én szoktam énekelgetni neki meg mikor nagyon bulizik akkor simizem és beszélek hangosan.Ja meg pl ma este párom kapott smst ahogy odaadtam neki a telot a pici is beindult nem tudtam volna visszaaludni igy simiztem és mondogattam hogy jolvan nem kell megijjedni csak apa kapott smst aludjál...stb.. ja meg lefekvéskor joéjt szoktunk neki kivanni. ha reggel felkelek és ő késöbb beindul akkor meg jorregelt. kicsit bolondnak tünök de nem érdekes.:)
2013. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ez milyen aranyos:) én csak 7 hetes vagyok de biztos, hogy fogok vele beszélgetni:)
2013. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól van akkor! Ezek szerint más is csinálja! :D
2013. nov. 11. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Amugy mikor nővérem volt terhes az ő hasának is beszéltem. Nemcsoda hogy a sajátomnak is. álltalában apa lemarad a nagy rugásokrol v csuklásrol amit lehet latni is és hogy bepotoluk szoktuk neki mondani hogy na most itt van apa most mutasd meg stb.... sztem sokan beszélünk a pocakunknak. kicsit olyan ez mintha skizo lenne az ember.22hetes am.

2es voltam

2013. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
aranyosan vagytok! :)
2013. nov. 11. 17:49
 7/11 A kérdező kommentje:
n=k*
2013. nov. 11. 17:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Detto mint a kettes válaszoló:)

Reggel jóreggelt kívánokneki,este jóéjt,de a férjem is.Ha munkából jön haza,akkor is köszön neki és puszit is ad.Néha éneklek neki,vagy (ha egyedül vagyunk) elmondom,hogy éppen mit csinálunk,mit eszünk,mit főzünk,hová megyünk.Múltkor mentünk kocsival a férjemmel és indulás előtt megkérdezte a bébit,hogy Ő is bekötötte-e magát :)Ha veszünk neki ruhát,odateszem a hasamhoz ,hogy tetszik-e neki,persze nem a boltban csinálok ilyesmit:D

Sokszor simizem,vagy bebökök neki óvatosan és visszabök,ha olyan kedve van.

Másnak lehet,hogy fura,ezért sem csinálom mások előtt,kivéve a férjem elött.Egyenlőre csak így tudunk kapcsolatot létesíteni vele,vagy szeretgetni Őt,ezért nem érzem magam hülyének:)

23 hkm

2013. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a sztori is tök édes! :D
2013. nov. 12. 07:44
 10/11 anonim ***** válasza:

igen a ruhás az hasonlo nallunk is. veszek valamit odateszem a hasamhoz és mondom apának hogy nézd apa anya mit vett nekem jol áll? apa meg csak nevet hogy még bele kell nőni lányom.

mikor hazajön a kezét a hasamrateszi és simi közben mondom szia apa de jo hogy megjöttél. apa hangjára buli van álltalában én meg mint a kislanyunk szocsöve tovabbitom az aktualis helyzetet.

csodás és egyben vicces dolog ez a babavárás:)

2.

2013. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!