Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon gáz h...

Szerintetek nagyon gáz h egész nap fekszek?

Figyelt kérdés
annyira fáradtnak érzem magam, folyamatosan egész nap hányingerem van, ami egész éjszakára is kihat, van h arra ébredek hogy öklendezek. Tegnap előtt elkezdtem elég intenzíven vérezni, elmentünk a kórházba azonnal, most úgy néz ki semmi gond nincs. De az orvos sok sok pihenést mondott, ne csináljak semmi megerőltetőt. Már a vérzés előtt is állandóan ágyban vagyok, wc-re is épp hogy van erőm kimenni, főzni ma pl a párom főzött, mondtam neki hogy mit hogyan mennyit miből. De én annyira kellemetlenül érzem magam hogy egész nap csak fekszek, és nem tudok csinálni semmit, mert minden mozdulat megerőltető.. ma még a teregetés is alig akart menni, az öblítőnek az illata annyira émelyít. szerintetek ez nagyon gáz? próbáljak meg magamon egy kis erőt venni?

2013. nov. 11. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az lenne gáz, ha annyira nem érdekelne a magzatod, hogy vérzés és orvosi utasítás után nem feküdnél. Én az egész terhességet végigfeküdtem, 4 hónapig csak a mosdóba mehettem ki.
2013. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi időnél jársz?

Szerintem abszolút nem gáz, mert annyit szabad tenned, amennyi nem megerőltető a szervezetednek. Persze kis mozgást azért időnként be kell iktatni, lemész sétálni, levegőzni.

2013. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
még a kritikus időszakban vagyok 6 hetes a mai napon, és kb 3 4 napja jöttek ezek a rosszullétek, egyébként mindig is tevékeny voltam, mindig mentem mindenfele, mindent megcsináltam... de most minden nehezemre esik..
2013. nov. 11. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A testünk jelzi mire van szüksége. Ha fáradt vagy pihenned kell. Bűntudatod ne legyen! Nem fog örökké így maradni, túl leszel ezen az időszakon hamarosan.
2013. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

még csak 4 napja van, de már alig várom h túl legyek rajta, meg enni is nagyon keveset eszek, 2 napja főtt kaját egyáltalán nem birok megenni, folyamatosan próbálok rágcsálni valamit, meg inkább vajas kenyeret napi 2 szeletet nehezen megtudok enni....

remélem nem lesz baja a babának hogy keveset eszek...

2013. nov. 11. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem melyik hét, de talán 8-10 környékén volt egy olyan időszak, amikor napi 12-14 órát is simán végigaludtam.

Pedig abszolút problémamentes terhesség és alapvetően 6-7 óra az alvásigényem, utána kipattan a szemem. Akkor komolyan gondolkodtam egy hét szabin, de bevonszoltam magam a munkahelyre. Lehet, hogy jobban jártam volna a szabival, mert szellemileg is zokni voltam, a főnököm meg is kérdezte, hogy mi a fene van velem, hibát hibára halmoztam, nem jellemző.


Most, a 14. hétben már ismét tele vagyok energiával és a sors fintora - alig tudok aludni, tíz körül elalszom, aztán fél kettőkor kipattan a szemem és kattogok reggelig.

2013. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Átérzem a helyzeted, ugyanígy voltam mint te. Terhesség elején voltam, kb. 7. héten,vérzésem lett. Nem akarlak riogatni, de nekem két hónapig volt szigorú fekvés. Nagyon nehéz volt, de hidd el, elrepül az idő! Lelkifurdalásod ne legyen, mindenki azt akarja, hogy a baba is és te is egészségesek legyetek! Olvass, rejtvényezz, tévézz és aludj sokat!! Eltelik hamar. Vigyázz magatokra!!
2013. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, leszel még aktívabb a terhesség alatt, ha nem bírsz semmit csinálni, ne csinálj semmit! Nekem is vannak/voltak ilyen napjaim, heteim, pedig nem is volt semmi gond, csak nem bírtam felkelni. Szerencsére vannak aktívabb szakaszaim is, úgyhogy van remény! Vigyázz magadra és pihenj, ne érdekeljen más!
2013. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Én úgy kezdtem az egészet, hogy az első két hónapban átaludtam az éjszakát este 8tól reggel 7ig, utána fél9 körültől délig, majd 2től 6-ig... és mint akit fejbevertek...Pedig nekem nem volt vérzésem, mégcsak hányni sem hánytam, bár émelyegtem és étvágyam nem volt. Úgy voltam vele, hogy biztos nem véletlen, hogy a szervezetem most ennyi pihenést kíván. Azóta jobb, de még mindig simán elalszom napközben:) Egyébként szerintem érdemes ezekre odafigyelni, mert mondom, biztos nem véletlen . És ne érezd, hogy nem vagy tevékeny, hihetetlen nagy munkában van a tested éppen. Az meg csak jól jön, ha a párod megtanul főzni .)
2013. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

hát remélem elmulik hamarosan ez az állapot!

Mindenkinek boldog és gondmentes babavárást, akinek meg már meg van a picurkája boldog babázást!!:)

2013. nov. 11. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!