Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon mozgolódós a babám....

Nagyon mozgolódós a babám. Egész nap "jön-megy", de annyira, hogy néha még megijedek. Mindegy hogy ülök vagy állok vagy éppen fekszek, ő nagyon tornázik. Ez ugye nem baj?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy teljesen kinyomja valamilyét. Éles mozdulatokat tesz, ami néha fáj is. Ha ez most 27 hetesen így van, akkor mi lesz később?
2008. márc. 3. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kisebb helye lesz tornázni,most kihasználja,nyugodj meg nincs semmi gond.A terhesség vége felé már nem lesz akkora aktivitása a kis hely miatt.
2008. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ezt csinálja, most 24 hetes. Én is gondolkoztam már a jövőn:)Olyan, mintha tágítaná a helyét:) Nekem csak akkor rossz érzés, ha lefelé rugdos, mintha a hüvelyemen trambulinozna. Ilyenkor felállok és teszek vele egy kört, hogy másfelé helyezkedjen. Szerintem abszolút nem lehet baj, ha mocorog, inkább nagyon is jól van.
2008. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!