Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok,12.5...

7hetes terhes vagyok,12.5 mm-es embrióval, de elszomorit hogy van egy 23x24 mm-es hematómám. Volt ilyen vkinek?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Felszivódott?
2013. nov. 11. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen egyik este dőlt belőlem a vér, azt hittem elvetéltem, de nem. Valószínű hematóma volt. Azóta is él és virul a pocaklakóm.
2013. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam,mint az 1 válaszoló...épp ma 11 éves a fiam!! ;-)
2013. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 40x9mm hematómám volt (vagy 40X18) azt tudom, hogy jóval nagyobb mint a baba. Semmi nem történt vele, felszívódott. Mind a 3 terhességemnél volt most a 3.-nál a legnagyobb. Szerintem valaki egyszerűen hajlamos rá. Nyugalom a hematóma nem jelent automatikusan rosszat. Kövesd a dokid utasításaid (minket pl csak a házasélettől tiltott el, nem kellett pihennem vagy gyógyszert szednem, de valakinek pihennie kell sokat)
2013. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem is volt hat hetesen haematomam meg két barátnőmnek is. Felszívódik hamarosan. Én mondjuk kaptam rá utrogestan progeszteron tablettát meg ők is, de nem minden doki írja fel.
2013. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt jo hallani. En is kaptam utrogestant, meg magne b6.. Remelem felszivódik.
2013. nov. 11. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a hatodik héttől a kilencedik hétig.vérzés volt kisebb nagyobb ez időben.aztán a 14hétben pár napig megint véreztem.utrogestant mágneses b6-ot ,c vitamint szedtem,folyamatosan feküdtem.nekem a doki fekvéset javasolt mert ez a második lombikunk,és én semmiképp nem akartam kockáztatni.jelenleg 22 hétben vagyok.ha tudsz pihenj egész.nap míg megszűnik,mert nem játék.
2013. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! 8 hetes 5 napos vagyok. 6+3-on elöntött a vér szó szerint , doki azonnal,azt hittem elveszítettük a babánkat,de minden rendben volt,akkor hallhattunk szívhangot először.6+4-en megint elöntött,de rendes vér,irány a szülészet,baba jól van,minden ok, petezsák fölött haematóma. Mondjuk én kapok alapból (lombikos vok) Utrogestant 3x3,Duphaston 3x1,és magnéziumot javasoltak,ill.ve sok pihensét,és mondta a doki,ne ijedjek meg,még fogok vérezgetni. 1 hétig nem volt semmi,majd 6+6-on este mindennél erősebben véreztem,megint szülészet,baba jól van,a haematóma kezdett kiürülni,kifakadt (éreztem is tűszúrásszerű érzést),azóta sem vérzés,sem barnázás nem volt,most már két hete. ma vagyunk 8+5 naposak. van akinek felszívódik,van akinek kiürül (mint nálam). Bízz a babádban,és tényleg sok pihenés!
2013. nov. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szija nekem a 7. héten vették észre, fel is kellett mondanom stb. pihennem kellett, de szerencsére a 11 héten már nem láttam semmit! :D most vok 12 h 5 napos! sok szerencsét
2013. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!