Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten volt missed ab...

Múlt héten volt missed ab műtétem. Mivel már szültem előtte az orvos azt mondta, hogy az 1. mensi után lehet próbálkozni. Nem lenne túl korai?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt mondja, hogy próbálkozhattok, akkor bizonyára szervi akadálya nincsen.

Ha te lelkileg készen állsz, akkor próbálkozzatok.


Nem vagyunk egyformák, nekem is volt egy missed ab.-om, de engem annyira megviselt, hogy fél év kellett, hogy újra próbálkozzunk. Én nem tudnék így "szalagon" gyereket gyártani.

2013. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 hetesen volt. Nekünk 3 hónap várakozást mondott a doki. Más kérdés, hogy utána kb 2 évvel sikerült újra teherbe esnem. De azóta van 2 egészséges gyermekem és most várjuk a kistesót!

Engem lelkileg nagyon megviselt, de minél hamarabb szerettem volna újra teherbe esni! Mindenki más, ha lelkileg túl tetted/tettétek rajta magatokat és a doki nem mondott mást, és bízol benne, próbálkozzatok nyugodtan! Mielőbbi sikeres próbálkozást és jó egészséget!

2013. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!