Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elkezdodik a szules, akkor...

Ha elkezdodik a szules, akkor bekemenyedik ahas?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fájások alkalmával kemény lesz a has. Jóslófájásokkor is, és csak úgy is sokszor bekeményedik az utolsó hetekben:)
2009. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi
2009. nov. 17. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor én vagyok a kivétel:)


Nekem nem keményedett abszolút a hasam, az NST is lapos volt... mégis nyíltam és szültem:)

2009. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pedig vérezni kezdtem, ebből tudtam, hogy szülni megyek. Meg abból, hogy már 2 nappal túlhordtam. Amikor már azt gondoltam, hogy ezek már a fájások, éppen beértünk a kórházba, már 7cm-re nyitva voltam, 45 perc mulva már kinn volt a baba. 7 órát úgy vajudtam, hogy nem is tudtam róla. A hasam csak az utolsó 1.5 órában keményedett, nekem végig a derekam fájt. Én könnyen "megúsztam" a szülést.


6hetes baba anyukája

2009. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!