Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok, már...

7hetes terhes vagyok, már kétszer voltam uh-on, ahol láttuk a baba szívverését, de a doki nem hangosította fel. Ti ilyenkor már hallottátok?

Figyelt kérdés
Vagy a géppel lehet vmi? 12 mm az embrió.
2013. nov. 12. 09:55
 1/7 Tica0121 ***** válasza:
Én csak akkor hallottam, amikor elmentünk 4D-s ultrahangra, akkor 23 hetes voltam. Igazából előtte eszembe sem jutott, utánna viszont kértem, hogy mindig adja rá a gépre a hangot.
2013. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal felhangosította kérés nélkül, pedig sztk-s rendelésre jártam.
2013. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 18. heti UH-n hallottam először. De látni is nagy élmény volt :)
2013. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs a géppel semmi baj.

Ez dokifüggő. Az enyém mindig kihangosította. Emiatt nem kell megijedned. Vagy a dokid nem szereti kihangosítani, vagy esetleg régebbi a gép, és nem alkalmas rá.

De ha látod verni a szívét, az biztos jel, ne aggódj:)

Bár tudom, hogy minden anya arra vágyik, hogy hallhassa a szívhangot. Biztos lesz olyan is, esetleg kérdezz rá legközelebb.

2013. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 12 hetesen hallottam először szívverést, énis sztk-s rendelésen voltam és magától hangositott a doki
2013. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! 8+5 hetes vagyok, 6+3-nál volt szívhang, nekünk már akkor kihangosította a dokim, legutóbb 7+6-nál voltam,akkor is (veszélyeztetett vagyok, és lombikos,ezért kell ilyen sűrű mennem uh-ra). Még kérnünk sem kell soha, ahogy megjeleni a képernyőn a babánk,már láthatjuk és hallhatjuk is a szívhangot:) csodálatos érzés:)szerintem orvosfüggő, de ha szeretnéd hallani, kérd,hogy hallhasd.
2013. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bucyka válasza:
Nekem már 7 hetesen meg mutaták a szívhangját a babámnak!!!!
2013. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!