Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire befolyásolja a mai...

Mennyire befolyásolja a mai étkezésem a holnapi vérvétel eredményét (terheléses vércukor)?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 14:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%

Ma már fogd vissza a szénhidrátot.

A védőnőm anno azt mondta,h. már előtte 1 héttel ne egyek sok sütit, csokit stb, de szerintem ez irreálisan sok.

2013. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy cukorbeteg, akkor akkor sem fog rossz eredmény kijönni, ha ma csokin élsz, mert a szervezeted fel tudja dolgozni, még ha egészségtelen, akkor is. Ha meg gond van, ki fogja mutatni. 6 után már nem szabad enni, éjfél után már inni sem nagyon. Ezt tartsd be, egyébként meg egyél úgy, ahogy szoktál, hogy reális eredményt láss, ne valami kozmetikázott valamit, a babád érdeke is az, hogy kiderüljön, ha gond van.
2013. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha nem vagy cukros, akkor a szervezeted az étel elfogyasztása után azonnal elkezdi lebontani a cukrokat és pár óra alatt be is fejezi. Én este nyolc után már nem ettem. Az éhgyomorim 4, 46 lett, majd megittam a cukros löttyött és az én szervezetem azt a cukrot két óra alatt le is bontotta, mert ismét 4, 46 lett a vércukrom
2013. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jah és igaza van a második válaszolónak! Úgy egyél, ahogy eddig szoktál! Nekem kifehezetten ezt ajánlotta a védőnő, mert ha mondjuk baj van, akkor derüljön ki most, mint később. Én sütit is simán ettem előtte való nap. :-)
2013. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy egyél ahogy máskor is ennél, a vizsgálatnak pont az a lényege, hogy a valóságot mutassa, tehát amikor normálisan étkezel úgy ahogy szoktál. Neked is és a babádnak is ez az érdeke, hogy valós eredményt mutasson a cukorterhelés.
2013. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Még annyi, hogy nekem 12 órával előtte már se inni se senni nem szabadott. Remélem jól emlékszem erre a 1 órára, de biztosan mondták neked is, hogy mikortól nem szabad enni-inni. De vizet vigyél majd magaddal mert a 2 óra közben szabad inni, én nem ittam a 2 órában sem és nem jött vér a karomból, bent akartak tartani, de végül még egy szúrással sikerült vért venni, de 3 a max szúrás.
2013. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy ettem, ahogy egyébként, (amúgy senki semmi instrukciót nem mondott), direkt jól bevacsiztam, hogy kibírjam kaja nélkül a reggelt :). Jó alacsony lett az éhhomi és a terhelt cukor is.
2013. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Este ne egyél csokit, az bezavarhat. Ha este 10 körül 1-2 kockát bekapsz, mert úgyis későn lesz a reggeli. Szerintem pár korty víz mehet felkelés után.
2013. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A múlt héten voltam terheléses vércukron a Sote 1-esen, lehet inni előtte, sőt kifejezetten mondták, hogy igyak, természetesen csak szénsavmentes vizet.
2013. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
bocsi, hogy kérdésre kérdéssel jövök, de mi történik, ha ezt kihagyná egy kismama? én nagyon valószínűsítem, ahogy eddig minden eredményem rendben volt, úgy ez is rendben lenne, szóval én feleslegesnek, indokolatlannak tartom ezt is pluszba.van következménye ha kihagyja az ember?
2013. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!