Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire befolyásolja a mai...

Mennyire befolyásolja a mai étkezésem a holnapi vérvétel eredményét (terheléses vércukor)?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 14:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egyik vizsgálatra sem vagy kötelezhető, pusztán csak a babád és a saját egészsége miatt van rá szükség. A cukor betegség legyen az terhességi vagy sima cukor betegség nagyon alattomos és nem mindig jár tünetekkel, viszont annál nagyobb kárt okoz mind a babában mind a te testedben. Puszta lustaságból nem gondolom, hogy megéri kockáztatni. Nem fájdalmas vizsgálat és nincs semmi mellékhatása, mind össze 2 óra az ember életéből ennyit megér az egészsége és a tudat, hogy biztosan nincs semmi baj. Sokan mondják, hogy rosszízű a koktél, de szerint nem vészes, nekem semmi de semmi problémám nem volt vele, vinni kell egy kis citromot és azzal abszolút iható a koktél. A 2 órában pedig lehet olvasni, beszélgetni, de ha közel laksz a kórházhoz akkor még haza is lehet menni.
2013. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
köszönöm, hogy figyelmet fordítottál rám is. nekem magával a vérvétellel van bajom, nemrég örültem, hogy túléltem egy 3 ampullás csapolást, erre kapok még egy beutalót :(
2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Úgy ettem ahogyan szoktam.Csak ma az ebéd cukrosabb étel volt,és felmerült bennem, hogy nem kellett volna.Félek a holnaptól,a kislányommal MINDEN MÁS EREDMÉNYEM JÓ VOLT, CSAK EZ NEM! !!-Kedves utolsó!Én felelőtlenségnek tartom ha ezt valaki kihadja.
2013. nov. 12. 20:31
 14/26 A kérdező kommentje:
Bocs,nem utolsó hanem 10es. Szerintem meg kell csinálni.A babáért! és magunkért.
2013. nov. 12. 20:35
 15/26 anonim ***** válasza:

pont ez lett volna a köv. kérdésem, hogy volt bárki is, akinek nem lett volna jó ez az eredmény?...


a lényeg, hogy én speciel a down kór szűrését sokkal égetőbbnek tartom, arra meg a doki mondja, hogy ő nem látja indokoltnak és nagy kelletlenül adott elérhetőséget, hogy megnézik x helyen 30.000 Ft-ért..

2013. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Örülj ha csak 3 ampulla volt tőlem mindig 6-ot vettek le. Terhesség elején hetente mentem vérvételre minden alkalommal 6 ampulla, összesen 9 alkalommal csapoltak meg a terhesség alatt, mikor 2 hete utoljára voltam vérvételen utána egy csokitortával ünnepeltem. :D Down szűrés szerintem éppen olyan fontos mint ez a cukor terhelés, minél több dolgot néznek annál nyugodtabb az ember (persze a józan ész határain belül). Nem értem a dokidat, mert a Down szűrés is fontos, az én dokim nem egy nagy vizsgálós fajta, de még ő is javasolta a down szűrést.
2013. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

az én dokim nagyon a kor függvényéről beszélt, hogy 35 év felett aktuális csak a down szűrés, alatta meg, ok, van kockázata, de akkor sem indokolt, mert elhanyagolható kockázatok. és semmi másnak nem függvénye ez a kór, csak a koré.

nekem meg pont a vérvétel a fóbiám, mint ahogy más a pókoktól fél, úgy, hogy "lefagy" velem úgy beszélnek vérvételnél, mint egy ovodással és nem is mondok semmit pedig, nagy bátran leülök, adom a kezem, de már akkor látják rajtam valahogy, hogy kivagyok.

2013. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
de amit előző túlélt, hát az egy életre nyomot hagyna bennem az biztos.
2013. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Engem trombocitopémia (vérzékenység) miatt hetente, kéthetente szúrnak :) Sajnos el kell viselni. Egy idő után hozzászokik az ember...
2013. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Bármilyen nehéz is sokszor,ki kell bírni!Van akiért :)
2013. nov. 13. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!