Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos fájdalmaim vannak...

Iszonyatos fájdalmaim vannak combtő szeméremcsont és derék tájékon?

Figyelt kérdés

Fekvésből nagyon nehéz felkelnem és megindulni mert nagyon fájnak a lábaim ott. Ágyban fordulni is rettenetes. Valamivel enyhíthető ez a fájdalom? Vagy elmúlik? Vagy rosszabb lesz? :D

32+6 hkm


2013. nov. 12. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket érzem én is már hetek óta. Mondjuk a derekam az nem fáj. Még csak nappal elvagyok, de az esték és az éjjelek... Nekem egyre rosszabb sajnos az idő elteltével. Remélem szülés után hamar elmúlik ez az érzés. Valaki engem is megnyugtathatna. 37+5 hkm
2013. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nalam a 27. heten kezdett elviselhetetlenne valni a fajdalom, es egyre csak rosszabbodik azota. doki szerint az egyetlen megoldas a kitartas. semmi okosat nem tudott mondani sajnos.

32+3

2013. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kb. félidőtől érzem ugyan ezeket, ráadásul túl is viszem a picit!

Nincs rá "orvosság"! Kitartást!

40+2 hkm

2013. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!