Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bal oldali alhasi fájdalommal...

Bal oldali alhasi fájdalommal (folyamatos szúró érzés, mintha ki akadna lyukadni a hasam) jelentkeztem a háziorvosnál, aki megvizsgált majd beküldött sebészetre, ahol ultrahang és vérvétel után nem találtak semmit, ráfogták, hogy vírus. Elhihetem?!

Figyelt kérdés
További "tüneteim": úgy érzem, mintha fel lennék puffadva, volt hasmenésem, most épp az ellenkezője.. ami még érdekes hogy a szúró fájdalmat ülve nem érzem, csak ha állok vagy sétálok. Ilyet okozhat vírus??
2011. jún. 17. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nő vagy? mert akkor valami petefészek probléma is lehet. vizsgáltasd magad ezen a vonalon is.
2011. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt az "apróságot" kihagytam..21 éves férfi vagyok, de azért köszi a tippet:)
2011. jún. 17. 10:51
 3/4 anonim válasza:
Fogyást észleltél? Mert még akkor a vastagbélgyulladásnak van hasonló tünete, bár a gyulladást azt vérképen észlelték volna.
2011. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor másodszor vettek vért, akkor a CRP (gyulladásra utal) érték volt magasabb, és fogytam is 4 kg-t, bár ezt inkább a vízdiéta számlájára írnám..szerencsére már kezdek kijönni belőle, már csak attól félek, h ez valaminek az előjele lehetett.. (pl vakbélgyulladás)
2011. jún. 21. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!