Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki folyamatos mellfeszüléssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyamatos mellfeszüléssel/fájdalommal szenvedett a gyógyszertől, mire váltott, aminél már nem jelentkezett ez a mellékhatás? A yasminelleről jókat olvastam. Tényleg kiküszöböli a hízást, mellfeszülést?

Figyelt kérdés

5 hónapig szedtem lindynettet. 1 hónapból kb. 1 hét (szünet vége és pár nap), amikor nem fájnak a melleim. Több pattanás, néha hányinger, hasfájás, fáradtság, puffadás, hízás, mensi alatti fejfájás. Váltottam mercilonra. Az 1. levél felénél járok, de ugyanúgy fájnak a melleim, még ragyásabb vagyok, mint a lindynettetől, a hasam is újra fájdogál és hányinger is előfordult.

A dokim a hüvelygyűrűt akarja rámerőltetni, de nem tudom kifizetni, mert piszkosul drága. Ez a mercilon is a legdrágább gyógyszerek egyike...


2009. jún. 28. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra hormontesztet kéne a dokidnak csinálnia, hogy lássa nem sok/kevés-e a mercilonban lévő hormon neked. Ez alapján tudna egy új tablettát is ajánlani neked. Nekem a harmadik lett jó, szerintem érdemes addig kísérletezni, amíg meg nem találod a neked megfelelőt. Én a mostanit minden mellékhatás nélkül szedem évek óta.
2009. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te milyen gyógyszereket szedtél? Melyik vált be neked?

Csak az 1. gyógyszer felírása előtt küldött vérvizsgálatra. A mercilont már hasára ütve írta fel nekem.

2009. jún. 28. 09:45
 3/3 Manócska'90 ***** válasza:

Szia!


Nekem nincs semmi bajom a fogamzásgátlómmal, amit szedek. Már végig értem 1 levélen. Amúgy Tri-Regolt szedek.

Tudom, hogy sokan ellene vannak, mert régóta forgalomban van, meg sokak szerint magas a hormontartalma, meg elavult, meg milyen doki az, aki ilyet ír fel, de nekem bevált. Semmilyen mellékhatása nem volt. Még a menzeszem is megjött pont a 7 napos szünet 3. napján. Pedig én amúgy mindig beleesek vhogy a rosszabb dolgokba, de ez bejött (mármint ezekbe a "ritka esestben előfordulhatnak az alábbi mellékhatások..." rem érthető). Persze ez is egyénfüggő, mindenki másképp reagál a különböző gyógyszerekre.


Egyébként 1 havi adag 1250 Ft. Szal nem drága. Te tudod, hogy végül is hogy döntesz, de ha nagyon nem akarod azt a gyűrűt, akkor sztem hagyd.


Rem tudtam segíteni, meg sikerül megtalálni a legjobb megoldást!

2009. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!