Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány szem magnerotot szabad...

Hány szem magnerotot szabad bevenni terhesség alatt maximum?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom nem lehet túladagolni a Mg-ot. Sokan akár 3x2-t szednek.
2013. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3x2-t. A felett se lesz bajotok, viszont hasmenést okozhat.
2013. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

értem.Akkor megpróálkozok a 3x2-vel.

Most olvasom a betegtájékoztatóját,arra is ez van írva,csak azt nem tudtam,hogy terhesség alatt is mehet-e ez az adag.


Azt is írja,hogy szét kell rágni és úgy inni rá a folyadékot.Hát én eddíg nem így vettem be,csak simán rágás nélkül.Befolyásolhatja ez a hatását?

2013. nov. 13. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Sose rágtam szét, mégis hatott.
2013. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem napi 4000 mg-ot kell szedni. A doki szerint egészséges veseműködés mellett nem lehet túladagolni, mert a felesleget kipisiljük :-)
2013. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Napi 4-et szedek, orvosi utasításra. A legutóbbi vérvétel eredményen éppen az alsó határát súrolta a magnézium nálam. Kérdezte is a doki, hogy nem szokott-e görcsölni a méhem, a lábam... Szerencsére nem.

Ha erős görcseid vannak, szedd nyugodtan a maximumot.

(Egy ikerterhes barátnőmnek a dokija azt mondta, napi nyolcat is bevehet.)

2013. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én orvosi utasításra napi 3x3 szedtem, előírta 37 hetes korig. Holnap töltöm a 36. hetet, de szombat óta abszolút nem szedem. Soknak találom. Ki van nyílva a méhszájam 22 hetes korom óta, ezért kellett, de a fiamnál is ki volt anno és nem tömtek magnéziummal és mégis a kiírt napon szültem.
2013. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orvosi utasításra 4*2-t szedtem a szülésig.
2013. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4x2-t szedtem 32. héttől a 37.-ig, nem lehet túladagolni.
2013. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!