Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy tetszik a Zétény név?

Nektek hogy tetszik a Zétény név?

Figyelt kérdés
Felénk ritka, egy babát ismerek és Ő sem a mi falunkban lakik.
2013. nov. 13. 14:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik es a Zeti is tetszik. Felnottkent meg igen jo komoly hangzasa van. Es ha jo hozza a vezeteknev is, szerintem jo. En szeretem a kulonleges neveket, a tucak nevek nalam sosem jottek be.
2013. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, mi néztük is a fiunknak, de nem Zétény lett végül, mert felénk már túl sok Zétény van. Nagyon felkapott név lett mostanában, majdnem minden kisbabát így hívnak most. Legalább is felénk. és engem pl. zavart volna, ha az oviban, suliban minden 2. kisfiút úgy hívnának, mint a fiamat, így másik nevet választottunk, de ettől függetlenül nagyon tetszik a Zétény név :)
2013. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!