Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen tanácstalan vagyok....

Teljesen tanácstalan vagyok. Mi ez?

Figyelt kérdés
szeptemberben mikor peteérésem volt együtt voltunk védekezés nélkül októberben is de ugyanúgy megjött vettem tesztet (bovlit) reggeli vizelettel megcsináltam negatív lett viszont a pocakom kigömbölyödött alul, reggeli hőhullámaim vannak és hányinger étvágytalan vagyok és fáradékony. lehet hülyeség de érzek néha valamit a hasamban mintha mozogna. És kemény alul a hasam nem annyira de keményebb mint volt. Mi ez?
2013. nov. 14. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes is lennél mozgást még biztosan nem érezhetsz pár hetesen,majd félidőben.Ha volt mensid októberben és nem volt más,nem tartott rövidebb ideig,akkor a terhesség nem valószínű.Fontos persze,hogy most novemberben megjön-e.Ha nem jönne meg,vegyél egy normális tesztet!
2013. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kigömbölyödött pocak és a mozgás amit érzel biztos, hogy nem terhesség miatt van. Októberben volt menzeszed? Utoljára mikor csináltál tesztet?
2013. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
volt szeptemberben és oktoberben is de mivel pajzsmirigy beteg vagyok igy mindig más időpontban és változó ideig van meg. 4 Napja csináltam utoljára tesztet.
2013. nov. 14. 08:24
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] ezt használtam
2013. nov. 14. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem bovli,de vehetsz drágábbat is,ha az nyugtat meg.
2013. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az x-epil mindig előbb mutatta a terhességet mint az érzékenyebb 10-es tesztek.Szerintem is bármelyiknél jobb,de ha biztosra akarsz menni vegyél digitális CB-t az is kimutatja már az "1-2 hetes" terhességet is.
2013. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat, Ez az x epil nagyon nem jó...mindig becsapott....
2013. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!