Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen tanácstalan valami...

Teljesen tanácstalan valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy apámnak ma mondtam el a terhességet 12 hetes vagyok. Nem fogadta jól, neki csak a kutyák számítanak!! A konyhába beengedi őket hiába is mondjuk hogy ne. Egy kupi van kint hiába takarítunk. A védőnő is mondta hogy a kutyának kint a helye. De nem érti meg. Erre mondta hogy majd jól elintézi a védőnőt meg hogy én ne intézkedjek semmit hogy képzelem. Itt ideges lettem és mondtam hogy a gyerekem egészségét nem fogok kockáztatni és mondta hogy mennyek a kurv@ anyukámba. És nem érdekli.

Sajnos elköltözni nem tudunk mert nincs rá anyagi keret. A páromat utálja. Mit tegyek? 21L


2010. aug. 5. 11:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nyelj ... és nyelj ha nem tudsz költözni kénytelen vagy elviselni.


Arra meg inkább nem mondok semmit hogy az apád elküldött a k.... anyádba .. szép jellem lehet ha ennyire nem vesz figyelembe se fizikailag se mentálisan egy terhes nőt.


Költözzetek vagy nyeljetek ameddig be nem tellik a pohár.

2010. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy apukád van, nem mondom! De erről nem tehetsz. Ha költözni nem tudtok, kénytelen leszel elviselni. Lehet, hogy a baba megszületése után megváltozik... A babádnak most még nem árthatnak a kutyák, ha nem te almozol alóluk... Később viszont tényleg vagy a kutya vagy a baba...
2010. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ha macska lenne bent a házban, az nagyobb gond lenne (toxoplazmózis)


legyen féregtelenítve a kutya,

meg ha kutyázol, moss utána kezet

2010. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Párod is Veletek lakik? Hozzá nem tudsz menni? Vagy az ő szüleihez? Vagy bármely rokonához?

Apád meg szégyellheti magát, hogy a kutyák fontosabbak neki, mint az unokája! Undorító az ilyen. Az én anyósom ugyanilyen volt, csak neki nem a kutyák, hanem a szomszédok voltak fontosabbak, mint az unokája. (Szégyellt engem is, meg a babámat is, mert nem vagyunk házasok)

Azóta persze kéne neki az unoka, de nem tudom neki elfelejteni amit a terhességem alatt művelt, úgyhogy így járt...

2010. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A párom szüleihez sem tudunk menni, karácsonyra szeretne kiköltözni hozzánk. De annyira bánt ez a saját apámtól. A védőnő is megmondta a gyerek érkezéséig nem oldóik meg ő fog intézkedni. Ezt akartam megelőzni kompromisszummal de vele nem lehet.
2010. aug. 5. 12:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne nyelnie?Ő nem ember?nem az apa gyermeke?


Az apJa nem normális,elkell mennetek ha meg nem tudtok akkor a védőnő intézkedik,ez a dolga,még jó hogy vannak:-)))

2010. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. De rossz érzés. A családom idegeit sem akarom tönkre tenni. Ha nyelek akkor pedig én készülök ki.
2010. aug. 5. 14:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül sajnállak, borzasztó lehet így gyermeket várni, és még igen csak az elején vagy.

Én a helyedben minden követ megmozgatnék, hogy elkerüljek onnan.

Csak van neked, vagy a párodnak rokon, aki szivesen segítene. Próbáljatok albérletbe menni idős emberhez, pl. gondozásért cserébe. .... vagy bármi.


Felnőtt vagy (gondolom), a gyermeked egészségéért, életéért egyedül Te tartozol felelősséggel + az édesapja.

Ebben a helyzetben Neked kell változtatni azon, ami nem elfogadható.


Kitartást és boldogabb babavárást!


Egy biztos: Én felnőni sem hagynám a gyerekemet ilyen helyen.

2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen környezetben kell lenned :-( Ha valaki, akkor én teljesen átérzem a helyzeted, szinte ugyanebben a cipőben járok. Most perpillanat nem lakok nála, de valószínű nemsokára mennem kell onnan ahol most vagyok :-( Elég kilátástalan a helyzet, pénzem nincs, se hely, ahova mehetnék. Még nem tudom mit fogok tenni, de inkább a híd alá, mint a szüleimhez..
2010. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Szerintem ne maradj itt semmiképpen sem, mert lelkileg kikészülsz. Felháborító, hogy milyen szülők vannak, döbbenet. Ráadásul egy kutyákkal teli lakás nem megfelelő hely egy kisbaba számára. Keress más megoldást. Nagyszüleid nem élnek már? Hozzájuk nem lehetne menni? Vagy közeli rokonok? Az idős emberek gondozása sem rossz lakás fejében. Ha más megoldás nem lesz, akkor keress egy anyaotthont. Igaz, ott nem lehetsz a pároddal, de a baba jó körülmények közé születik. Ha a párod dolgozik, akkor olcsóbb albérlet is szóba kerülhet. Ne maradj ott, ahol így bánnak veled, mert a baba sírása az ilyen "kedves" embereket még jobban bőszíti... Szorítok neked.
2010. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!