Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 7. hetében alhas...

Terhességem 7. hetében alhas feszülés kis has szurkálás normális?

Figyelt kérdés
2 vetélésen vagyok túl. az utobbi junius 8 án volt.most 7 hetes terhes vagyok és 4 napig voltam korházban mert be véreztem . de a vérzés elmult már 6 napja,utrogestan hüvely kupot irtak fel. de most jobb oldalon alhasi feszülést néha egy kis szurkálást is érzek.baj lehet a babával?
2013. nov. 14. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes,ne aggódj. Próbáld meg pozitívan felfogni a dolgokat.
2013. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magnézium +B6 :)
2013. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
meg probálok pozitivan hozzá állni... de 2 vetélés után nem könnyü :( magnéziumot szedek
2013. nov. 14. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! 9 hetes 1 napos vagyok, lombikbabával, két kürtrepedéses méhenkívüli és két vetélés után,legutóbbi februárban volt missed ab.al. Nekem is szokott szúrkálni,nyilalgatni, sőt 6 hetesen bevéreztem,szó szerint dőlt belőlem 3x3 Utrogestan és 3x1 Duphaston mellett. Kiderült haematóma,ami ürült kifele. sok pihenés, és magnézium, plussz a megkezdett th-a mondta a doki. Mára minden rendben, a mi babánk jól van, szépen növöget, és én minden nap beszélek hozzá,hogy mennyire várjuk, mennyire szeretjük. Olvasva az leírtakat, láthatod, nekem is van miért aggódni, de mégis próbálok pozitív maradni, amikor érzem ezeket a szúrkálásokat, lepihenek, de bízom a babámban minden erőmmel! Minden renben lesz, csak higgy a babátokban!!!!
2013. nov. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oh akkor sajnos te is sok mindenen átmentél :( és meddig kellett feküdnöd? és meddig véreztél? nekem azt mondta az orvosom h szigoru fekvés ...
2013. nov. 15. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! Itthon feküdtem, és csak a legszükségesebb dolgok végett keltem fel,mint pl. evés-ivás, szükségletek,tisztálkodás. kb. egy hétig volt ez a szigorú fekvés, közben visszarendeltek uh-ra,ahol nagyon megnyugodtam,mikor láthattuk már minden rendben, a vérző ömlenynek nyoma sem volt. van akinek felszívódik,van akinek kiürül. Mondjuk nálam utóbbi volt,és elég rémisztő amikor rendesen véreztem,ráadásul a petezsák felett volt a haematóma, tehát igen csak veszélyes helyen. rendben lesz minden,pihengess, szorítok!
2013. nov. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm h irtál!már én is 1 hete csak fekszem de már le vagyok gyengülve és fáj a derekam a sok fekvéstöl.és napok ota az alhasamba szurkál hol az egyik oldalra hol a másikba van olyan mindjárt meg jön érzésem kicsit félek:( nekem jövöhét hétfön kell uh-ra mennem már alig várom h mit mond a doki
2013. nov. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!