Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derék ropogás nem bántja...

Derék ropogás nem bántja fizikailag a babát?

Figyelt kérdés
Időnként ha ugy mozdulok sajnos ropog, ill. kattan a kereszt csontom, csigolyam lent. Foleg ha picit megerőltettem a derekam. Ilyenkor a baba megijed, és ugrik egyet. Ugye nem lesz baja?? Elnézést ha bugyuta a kérdés...
2013. nov. 15. 11:57
 1/8 A kérdező kommentje:
38 hkm vagyok egyébként. Az elmúlt egy napban nagyon "szetcsusztak" azok a csontjaim...
2013. nov. 15. 11:58
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Jézusom!!!
2013. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató és kielégítő választ. Elhiheted én is döbbent vagyok, és nem direkt csinálom...
2013. nov. 15. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Semmi baja nem lesz, nem érzi.
2013. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Készül a szervezeted a szülésre, gondolom a baba már beilleszkedett és nyomja szét a csontokat.

nem hinném, hogy a ropogás miatt ugrana, talán csak azért, mert Te megijedsz és ezt érzi ő is.

Baja biztosan nem lesz, körül veszi a víz, az meg nem összenyomható. (Jól ki van ez találva :)


Kitartás, már nincs sok hátra, ez a legnehezebb időszak...

2013. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyenek jutnak eszedbe és aggódsz...mi lesz ha megszületik...
2013. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es 5-ös köszönöm!


6-os Egy mondatból ennyire emberismerőnek lenni... elég nagyképűségre vall. Nem tudom mi szükség ítélkezésre, de komolyan. Nem vagyok orvos, nem ismerem az anatómiát ilyen részletességében. Szerintem normális, ha megfordul a fejemben ilyen, főleg, hogy a baba tényleg megijed.

2013. nov. 15. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Max te ijedsz meg...akarhogy degradalsz minket akkor is ostobasagot kerdeztel. Ennyi

.

2013. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!